goodwell-toothbrush-brushers_jpg_project-body

این مسواک جالب و کامل که کلی ابزار و وسایل با خود بهمراه دارد کاملا بهداشتی و مقاوم بوده و از اجزای بسیار مناسب و بهداشتی تولید شده که ماندگاری مادام العمر دارند!

یک شرکت هنگ‌کنگی موسوم به Goodwell مسواکی به همین نام را برای بهداشت دهان و دندان ارائه داده که از مواد دوستدار محیط زیست ساخته شده و تا پایان عمر می‌توان از آن استفاده کرد.
یکی از بخش‌های مهم این مسواک دسته آلومینیومی با درجه‌بندی پزشکی است و کیت این دندان نیز حاوی ابزار ضمیمه دوستدار محیط زیست و قابل‌تعویض برای بهداشت دهان و دندان است.

goodwell-kit-collage_png_project-body

این مسواک از برسی از جنس فیبرهای زیست‌تخریب‌پذیر زغال چوب ساخته شده در حالی که ابزار ضمیمه نخ دندان و تمیزکننده زبان از ترکیب بامبوی جلاداده شده ساخته شده‌اند.

بنابراین زمانی که کاربر نمی‌خواهد از این تمییزکننده استفاده کند، آن را بازیافت کرد و نه این که سطل زباله انداخت. نوعی سرویس خدما‌ت‌رسانی انتخابی نیز می‌تواند هر ماه آن را به کاربران تحویل دهد.
goodwell-an-open-source-toothbru

پیچ مسواک Goodwell در انتهای آن باز می‌شود و کاربران می‌توانند در این نقطه خلال‌دندان، آسپرین و دیگر قطعات را ذخیره کنند.

این فضای ذخیره‌سازی می‌تواند مکان یک رهگیری‌کننده داده‌ای باشد. این بخش که مجهز به یک میکروکنترلر و یک شتاب‌سنج سه‌محوره است، برای رهگیری بهداشت دهان و دندان به کار می‌رود و اطلاعات دریافتی را از طریق یک وب‌سایت یا نرم‌افزار تلفن همراه ارائه می‌دهد. با این حال، این سرویس دست کم تا بهار سال 2015 در دسترس نخواهد بود.

phpcfzgzj

شرکت سازنده، این سامانه را به عنوان منبع باز ارائه داده و داده‌های CAD را به این امید که کاربران ایده‌های جدیدی را برای توسعه ابزار ضمیمه این سیستم ارائه دهند، در اختیار گذاشته است. سامانه جدید اکنون آماده پیش‌سفارش است.

خود مسواک به تنهایی 59 دلار ارزش دارد در حالی که کیت‌های مجهز به خلال‌دندان، تمییزکننده زبان و محفظه حمل آن 79 دلار ارزش دارد و بهای سالانه آبونمان آن نیز 79 دلار اعلام شده است.

565523845374de4662840519bc13a3c4_large