doctor4

۳حرکت در ورزش با وزنه  هست که سنگین ترین ورزش با وزنه  محسوب می شود و به دلیل سنگینی آن است که ترشح طبیعی هورمون تستوسترون  نرمال به وجود می آید.
همانطوری که می دانید هورمون تستوسترون سبب افزایش حجم و قدرت عضلات می شود.

با پول یک پیتزا لاغر شو

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت


حرکات عبارتند از اسکات۱ ۳ حرکت برای افزایش ترشح طبیعی هورمون تستوسترون exercise gym تستوسترون چیست؟،تستوسترون مفید است؟، ۳ حرکت در تمرینات با وزنه، اسکوات هالتر ،اسکوات هالتر، ددلیفت، پرس سینه هالتر، کفش ورزشی مناسب، ددلیفت ، ستون فقرات، پرس سینه هالتر، قبل از شروع عضلات خود را کاملا گرم ۳ حرکت برای افزایش ترشح طبیعی، هورمون تستوسترون، اسکوات، هالتر ددلیفت ،پرس سینه هالتر ت هالتر، ددلیفت، پرس سینه هالتر که در ورزش پاورلیفتینگ مجموعه رکورد این ۳ حرکت نتیجه ورزشکار را رقم می زند، البته لازم به توضیح است مبتدیان تا زمانی که عضلات آنها آمادگی لازم را نداشته باشد و تکنیک صحیح حرکت را نیاموخته باشند نباید از حرکات اسکوات هالتر و ددلیفت استفاده نمایند.

  • اسکات هالتر

در انجام این حرکت باید از کفش ورزشی مناسب، کشاله بندو کمربند را استفاده نمایید. ابتدا وزنه مناسب را انتخاب نمایید، دستها را طوری از میله هالتر بگیرید که زاویه ساعد و بازوی شما زاویه ۹۰ درجه را تشکیل دهد. سپس تا جایی که ساق و پشت پا شما زاویه ۹۰ درجه را تشکیل دهد پایین می روید. در زمان پایین رفتن دقت داشته باشید آرنج های شما تا جایی که امکان دارد عمود بر زمین باشد و سینه خود را رو به بالا نگه دارید تا از خم شدن کمر جلوگیری نمایید . پس از آنکه زاویه ۹۰ درجه توسط ساق و پشت پای شما تشکیل شد سپس به آرامی به حالت اول برمی گردید و هنگام برخواستن نفس را تخلیه می نمایید.

  • ددلیفت

در این حرکت هم استفاده از کمربند کفش مناسب و بند لیفت اجباری است. البته بدون بند لیفت هم می توان این حرکت را انجام داد ولی ترجیحا برای اینکه بتوانید حرکت را سنگین تر انجام دهید از بند لیفت استفاده نمایید. سپس با کمک بند لیفت با دسته میله هالتر را محکم بگیرید ، مقاری زانو ها را خم کنید تا فشار از ستون فقرات کمتر شود سپس تا جایی که کاملا عمود بر زمین شوید میله را بالا می آورید. اشخاصی که دارای ناراحتی روی دیسک های خود هستند باید از انجام این حرکات دوری نماید.پرس سینه با هالتر ۳ حرکت برای افزایش ترشح طبیعی هورمون تستوسترون exercise gym تستوسترون چیست؟،تستوسترون مفید است؟، ۳ حرکت در تمرینات با وزنه، اسکوات هالتر ،اسکوات هالتر، ددلیفت، پرس سینه هالتر، کفش ورزشی مناسب، ددلیفت ، ستون فقرات، پرس سینه هالتر، قبل از شروع عضلات خود را کاملا گرم ۳ حرکت برای افزایش ترشح طبیعی، هورمون تستوسترون، اسکوات، هالتر ددلیفت ،پرس سینه هالتر

  • پرس سینه هالتر

تقریبا اکثر افراد حتی مبتدی ها با انجام این حرکت آشنایی دارند. روی میز مسطح می خوابید دست ها را کمی بازتر از عرض شانه می گیرید. سپس میله را تا روی سینه پایی می آورید و بعد به حالت اول برمی گردانید.
دقت داشته باشید در تمامی حرکات باید قبل از شروع عضلات خود را کاملا گرم نمایید تا ضریب آسیب دیدگی به حداقل برسد و برای این که بتوانید هورمون های درون ریز را برای ترشح هورموون تستوسترون تحریک نمایید باید از تکرارهای ۶-۱ تکرار با وزنه های سنگین استفاده نمایید و در کنار آن از تغذیه، استراحت و مکمل مناسب بهره ببرید و سایر عضلات بدن را هم با شدت بالا و وزنه های سنگین تحریک نمایید.

منبع-takandam