make up1

همه محصولاتی که طرفداران زیادی در از بین بردن جوش صورت دارند را برایتان یکجا جمع کرده اید و به معرفی آنها می پردازیم اگر قصد ندارید خودتان در خانه از مواد طبیعی جوش را از بین ببرید این محصولات هم کمک کننده هستند 
با اين ژل گياهي نگران جوش‌هاي‌تان نباشيد

زماني كه چربي‌هاي جمع شده زير لايه‌هاي پوستي از حد معمول بيشتر مي‌شود، امكان تنفس طبيعي پوست از بين مي‌‌رود و در نهايت زمينه لازم براي پوشيده شدن پوست از جوش فراهم مي‌‌شود. پس براي كنترل اين مقدار چربي كه از فعاليت غدد زير پوست آزاد مي‌شود، چاره‌اي جز استفاده از روغن‌ها و تركيب‌هاي گياهي نداريد.تركيب آنتي باكتريال و ضد قارچ ژل آنتي آكنه هيدرودرم در درمان آكنه‌هاي كوچك تا بزرگ و حاد موثر است و  التهاب ناشي از آكنه را هم از بين خواهد برد.

جنبش ضدجوش

روش مصرف :

ژل ضدعفوني هيدرودرم را بايد روزي سه مرتبه به مدت 30 ثانيه‌ روي پوست ماساژ دهيد و بعد با آب خنك آن را بشوييد.


دانه‌هاي پيلينگ را روي پوست‌تان اسكراب كنيد

زماني كه سطح پوست شما با جوش‌هاي ريز و درشت كاملا پوشانده شده راهي جز پنهان كردن آنها زير لايه ضخيمي از كرم پودرها و مواد آرايشي نداريد اما اگر به دنبال راه‌حل بهتر و تازه‌اي هستيد، كرم لايه‌بردار گارنير را حتما امتحان كنيد. اين ژل با داشتن دانه‌هاي پيلينگ مواد زائد آرايش را از سطح پوست پاك كرده و آثار جوش‌هاي ناشي از چربي صورت و بلوغ را به كل از بين مي‌برد. اين اسكراب به‌عنوان لايه‌بردار جوش‌ها را از بين برده و با شفاف شدن، لايه‌هاي پوست را ريكاوري كرده و منافذ آن را مي‌بندد.

423861_408

روش مصرف :

ژل – كرم گارنير را روي نقاطي از پوست كه داراي جوش هستند، ماليده و چند دقيقه دايره‌وار ماساژ دهيد تا دانه‌هاي پيلينگ اثر خود را گذاشته و به مرور جوش‏ها را از بين ببرد.


التهاب‌هاي پوستي‏تان را محو كنيد

همه ما براي شست‌وشوي صورت‌مان روزانه روش‌هاي گوناگوني از شستن صورت با آب خالي تا استفاده از شامپو بچه، صابون‌هاي بدن و حتي ژل‌هاي مخصوص شست‌وشو را امتحان مي‌كنيم. اگر شما جزو دسته‌اي هستيد كه مدت‌هاست آرزو داريد با روشي از شر جوش‌هاي صورت خود خلاص شويد، ما پيشنهاد ويژه‌ای براي‌تان داريم. شما با استفاده از این محصول می توانید صورت تان را از لکه‌های قرمز جوش ها پاک کنید. اين صابون می تواند جوش‌هاي ناجور و آزار‌دهنده صورت شما را از بين ببرد و در كنار هديه كردن پوستي شفاف و بي‌نقص به شما هر نوع آثار التهاب پوستي را از صورت شما پاك كند.

423862_922

براي رسيدن به نتيجه دلخواه‌تان با مصرف اين صابون ابتدا صورت خود را با آب ولرم مرطوب كرده و سپس به مدت سه دقيقه آن را روي صورت‌تان ماساژ دهيد و با همان آب ولرم آن را آب‌كشي كنيد.


جوش‌هاي‌تان را با ماژيك گياهي پاك كنيد

برای برطرف کردن جوش های صورت، محصولات طبیعی نقش  بهتری  ایفا می کنند. استفاده از عصاره طبیعی گیاهان و میوه ها به شما کمک می کند تا شما به كمك آن با جوش‌هاي قرمز يا سرسياه مقابله كنيد و با خشك كردن سريع جوش‌ها، لك و جاي جوش‌هاي قديمي خود را از بين ببريد. اين روش يكي از بهترين روش‌هاي ضدعفوني کننده گياهي است كه با اسيدساليسيليك موجود در خود موجب پاك‌سازي بهتر روزنه‌هاي پوست شده و از رويش مجدد جوش‌هاي صورت جلوگيري مي‌كند.

این رول شفاف‌كننده و ضدجوش  را با هر بار آرايش با حركات دوراني روي مناطق مختلف گونه‌ها و روي بيني و پيشاني خود پخش كنيد تا به خوبي جذب پوست شود.


جوش‌هاي‌تان را با شامپو بدن بشوييد

شامپو زدن فقط مختص موهاي سر نيست، صورت و بدن شما هم به موادي احتياج دارند كه علاوه بر خاصيت تميزكنندگي عيب و ايرادهاي پوست صورت و بدن شما را هم بپوشاند اما چه بهتر كه شامپو بدن مصرفي شما علاوه بر رطوبت‌رساني و خنك‌كنندگي خاصيت بستن منافذ باز پوست و كنترل غدد چربي را هم داشته باشد. شامپو بدن مخصوص پوست‌هاي مستعد جوش از راه‌هاي ساده‌اي است كه با هر بار دوش گرفتن از شر آنها خلاص خواهيد شد.

423863_726

اگر پوست شما بعد از هر اصلاح به صورت پراكنده پر از جوش‌هاي ريز و درشت مي‌شود، دوش گرفتن با اين شامپو را دوبار در هفته امتحان كنيد. كف اين شامپو را به مدت سه دقيقه روي پوست نگه داريد و بعد آبكشي كنيد.


مرطوب‌كننده‌اي كه لايه‌برداري مي‌كند

مرطوب كننده‌اي مختص شما كه پوستی چرب، خشك يا حتي معمولي اما پرجوش داريد. اين مرطوب‌كننده با خاصيت آنتي‌باكتريال و تركيباتي همچون جلبك دريايي و ويتامين E كه دارد، جوش‌ها را از بين برده و مانع از به وجود آمدن مجدد آنها مي‌شود. اين مرطوب‌كننده كه ساخته لابراتوار معروف شركت لورآل پاريس است پاك‌كننده‌اي است كه اثري دو‌جانبه دارد ابتدا سلول‌هاي مرده و چربي اضافي و مواد زائد را از سطح پوست پاك كرده و خاصيت آنتي‌باكتريال آن با بازگشت جوش‌ها مقابله مي‌كند.

423864_758

اين مرطوب‌كننده بعد از چند بار مصرف نقش لايه‌بردار را بازي مي‌كند و با داشتن دانه‌هاي ريز و آبي رنگ منافذ باز پوست را پاكسازي مي‌كند و سلول‌هاي زائد و مرده پوست را از بين مي‌برد به علاوه ترشح چربي سطح پوست را كنترل مي‌كند و چهره شما را روز‌به روز زيبا‌تر و درخشان‌تر خواهد كرد.

اين مـرطـوب‌كـنـنـده را صبح يا شب روي پوست مرطوب صورت ماليده و به نرمي ماساژ دهيد. ماساژ را به غير از اطراف چشم بيشتر روي پيشاني، گونه‌ها، بيني و چانه متمركز كنيد و بعد آبكشي كنيد.


اين محلول براي تنبل‏هاست

با اينكه مدت كمي از رسيدن اين محلول به بازار مي‌گذرد اما اثربخش بودن آن به سرعت ميان مصرف‌كنندگان پيچيد. محلول ضدجوش اوريفليم كه حاوي روغن درخت چاي رزماري است، التهاب پوست را كم كرده و به پوست آرامش مي‌دهد.

423865_654

روش مصرف :

اين محلول را هفته‌اي سه مرتبه با پنبه به آهستگي روي صورت خود ماساژ دهيد و بگذاريد چندساعتي روي پوست بماند.


با اين لوسيون ازشر سرسياه‌ها خلاص شويد

لـوسیـون سفـت کـننده وپاك‌كننده پوست«پيورزوناين»  لوسيوني است كه با داشتن اسيد سالسيليك (ضد عفوني و بازسازي‌كننده قوي پوست) و عصاره طبيعي جلبك دريايي و البته الكل طبي كه صورت را ضد عفوني كرده، جوش‌ها را از بين مي‌برد.

423866_645

روش مصرف :

اين لوسيون بايد پس از هر بار استحمام به مدت دوماه روي قسمت‌هاي مختلف پوست صورت و بدن به مدت دو دقيقه ماساژ داده شود.


با خواص گياهان به جنگ جوش‌ها برويد

هر صابوني كه براي صورت‌تان مصرف مي‌كنيد، بايد به ويژگي‌هاي كنترل چربي‌هاي فعال پوست تجهيز شده باشد. ژل شست‌وشوي صورت با داشتن خواص طبيعي به راحتي كار بهترين پزشكان پوست را براي شما انجام خواهد داد. آنتي آكنه  براي درمان جوش‌هاي سر سفيد يا سر سياه پوست مفيد است و هيچ‌گونه اثري از لك و اسكار به جا نمي‌گذارد.

423867_480


با خواص گياهان به جنگ جوش‌ها برويد

هر صابوني كه براي صورت‌تان مصرف مي‌كنيد، بايد به ويژگي‌هاي كنترل چربي‌هاي فعال پوست تجهيز شده باشد. ژل شست‌وشوي صورت سينره با داشتن خواص طبيعي به راحتي كار بهترين پزشكان پوست را براي شما انجام خواهد داد. آنتي آكنه سينره براي درمان جوش‌هاي سر سفيد يا سر سياه پوست مفيد است و هيچ‌گونه اثري از لك و اسكار به جا نمي‌گذارد.

423868_177


اسپري بزنيد

اگر جوش‌هاي سمج و بدشكل، سر از اقصي نقاط بدن شما درآورده‌اند بهتر است، حتما به فكر رفع‌شان باشيد چون ماندگاري آنها ناراحتي‌هاي پوستي شما را تشدید مي‌كند. پس مي‌توانيد از داروخانه‌هاي معتبر اسپري گياهي تهيه كنيد تا علاوه بر لطافت و آبرساني به پوست، با جوش‌هاي ريز و در شت سطح پوست‌تان هم خداحافظي كنيد. اسپري گياهي والنسي سطحي نرم و صاف را براي شما به ارمغان مي‌آورد. اما براي اينكه بتوانيد از شر جوش‌ها و سلول‌هاي مرده پوست‌تان يكجا راحت شويد اسپري گياهي را بعد از هر بار استحمام به بدن خود و سطوحي كه تجمع جوش‌ها در آنها بيشتر است، اسپري كنيد.

423869_330

منبع : مجله سیب سبز