botox men

هر آقایی از  از این نگران است که به علت  وجود  شخصی  جوان وجذاب تر شغل  و یا زن مورد نظرش  را از دست بدهد. به نظر می رسد اگر این شیوه تفکر که تزریق بوتاکس  مختص خانمهاست ، از بین برود  آقایان  بیشتری نیز به این معالجه روی بیاورند. دکتر گراهام جراح پلاستیکی که کلینیک زیبایی در گرین ویل امریکا دارد بیان میکند که  کشانی که به وی مراجعه میکنند نگران شغل خود  و این که در برابر همکاران و مشتریان ظاهر زیبایی داشته باشند

امروزه مردان بیشتری از پزشکان زیبایی وقت میگیرند تا با استفاده از درمان های anti-aging زمان را متوقف کرده و بتوانند جوان باقی بمانند. اما ایا واقعا این کار شدنی است؟؟ بوتاکس حاوی پنیتیدی می باشد که سیگنال های عصبی ارسالی به عضلات را بلاک کرده و جلوی انقباض عضلات و درنتجیه ایجاد چین و چروک را میگیرد.این درمان برای پیشانی ، اطراف چشم و خطوط اخم قابل اعمال بوده اما باید بدانید که چین و چروک های حاصله از مواردی مانند افتاب سوختگی با این روش قابل درمان نیستند.

تزریق این ماده در حدود چند دقیقه طول کشیده و نیازی به بیهوشی نیز ندارد.بیماران بعد از حدود 3تا 7 روز اثار این  درمان را مشاهده خواهند کرد. توصیه میشود یک هفته قبل از تزریق از مصرف الکل و دو هفته قبل از ان از مصرف اسپیرین و داروهای ضد التهاب بپرهیزید تا ریسک کبود شدگی در اثر این تزریق کاهش پیدا کند.

باتوجه به محبوبیت زیادی که این روش بین مردم پیدا کرده  این تزریق اگر بر روی پیشانی انجام شود نتایج خوبی خواهد داشت ، اما تزریق ان به بخش های پایینی صورت باعث بروز مشکلاتی خواهد شد.  با تزریق این ماده به بخش های پایینی صورت حالت بی حرکتی و یخ زدگی در صورت ایجاد شده که من به ان “صورت ماسک زده” می گوییم. ” دراین حالت اگرچه صورت شما چروکی نخواهد داشت اما احساسی نیز بروز نخواهد داد. پزشکان باید تزریق بوتاکس را مدیریت کرده ، یعنی در جای درست و به مقدار درستی تزریق کنند تا حالت طبیعی صورت از بین نرود.

امروزه مردان خود را بیشتر با درمان های زیبایی وفق داده و از درمان های موجود بیشتر استفاده میکنند. اقایان امروزه درمان های بیشتری مانند کاشت مو و ریش طبیعی و بروتاکس را قبول کرده اند. در حقیقت علاقه ی اقایان به پیشرفت کردن در شغل خود و همچنین جوان باقی ماندن باعث شده که این درمان ها را بپذیرند. بنابراین علاوه بر خانم ها ، اقایان نیز میخواهند جوانترین و جذاب ترین باشند.

منبع : onlinesalamat.com