white-tea

چای سفید  را  بسیاری از تولید کنندگان مکمل به عنوان یک چربی سوز برای توانایی این گیاه  برای سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن بمی فروشند. علاوه بر ویژگی های سوزاندن چربی آن، چای سفید  برای جلوگیری از سرطان کمک می کند.

پژوهش آشکار ارائه شده توسط مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی کمک می کند تا برای حمایت از اعتقاد بسیاری از پزشکان که چای سفید کمک می کند تا برای حفظ رادیکال های آزاد سرطانی از آسیب رساندن به بدن انسان است.

تعیین مراحل شما نیاز به برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود را. با استفاده از تناسب اندام رایگان کارت گزارش در حال حاضر!

بااینکه بیشتر مردم با خواص نوشیدن چای سبز و سیاه آشنا هستند چای سفید در این میان چندان شناخته‌ شده نیست و اگرچه همه این‌ها از یک گیاه حاصل‌شده‌اند تفاوت‌هایشان در نحوه برداشت محصول و چگونگی به عمل آمدنشان نهفته است.

چای سفید که از دو مورد دیگر کمتر فرآوری می‌شود حاوی خاصیت‌های فوق‌العاده‌ای است که به خواص این چای در کم کردن وزن پرداخته ایم.

جلوگیری از تشکیل سلول‌های چربی:

تحقیقات نشان داده است که مواد تشکیل‌دهنده فعال در چای سفید می‌تواند با تشکیل سلول‌های چربی جدید به نام آدیپوسیت مقابله کند. جلوگیری از به وجود آمدن این سلول‌ها منجر به کاهش وزن نیز می‌شود.

به حرکت درآوردن چربی:

چای سفید همچنین از توانایی به حرکت درآوردن چربی از سلول‌های چربی برخوردار است و به بدن در پاک کردن خودش از چربی کمک می‌کند. دانشمندان از این خاصیت چای سفید به «اثر ضد چاقی» یاد می‌کنند که می‌تواند ابزاری قدرتمند در کاهش وزن شما باشد.

تقویت لیپولیسیس:

لیپولیسیس نام فرایندی است که در طی آن بدن چربی سوزی می‌کند. چای سفید این جریان را تحریک می‌کند؛ به این معنی که بدن شما چربی را مؤثرتر می‌سوزاند و شما آسان‌تر وزن کم می‌کنید.

در برداشتن کافئین:

چای سفید هم مانند چای سیاه و سبز حاوی کافئین است که بالا برنده متابولیسم است و به بدنتان کمک می‌کند تا کالری را بهتر هضم کرده و به عمل آورید که همه این‌ها در کاهش وزن مؤثر است.

افزایش متابولیسم:

اگر سوخت و ساز بدنتان کند است رژیم غذایی و ورزش به تنهایی کمک زیادی نمی‌کند. اما آنتی اکسیدان‌های موجود در چای سفید موجب افزایش سوخت‌وساز می‌شود، سوختن چربی‌ها را آسان‌تر می‌کند و به کاهش وزن کمک می‌کند.

محدود کردن جذب چربی:

چای سفید نه تنها به سوختن چربی‌هایی که از قبل در بدنتان انباشته شده کمک می‌کند بلکه جذب یا ذخیره چربی را که از طریق غذا به بدنتان وارد می‌شود محدود می‌کند. این خاصیت تأثیر شگفت انگیزی در زمان رژیم شما دارد.

مزه خوب:

بسیاری از مکمل‌های غذایی مزه چندان خوبی ندارند اما چای سفید طعمی لذت بخش و سبک دارد و این موضوع آن را به نوشیدنی تبدیل کرده که می‌توانید در یک روز چند لیوان از آن را برای کاهش وزن بنوشید.

منبع : www.onlinesalamat.com