192934_993جدا از ترمیم مژه‌های آسیب‌دیده برای تقویت رشد مژه‌های تازه، بلندتر شدن مژه‌های موجود، مشکی‌تر شدن و پرپشت‌تر شدن  آنها هم از اين محصولات استفاده شده است اما پرسش واقعی این است که كدام نوع از آنها واقعا کارآیی دارند؟ انواع و اقسام تقویت‌کننده مژه به بازار آمده‌اند ولی بیشتر آنها آن چیزی نیستند که شما تصور می‌کنید. اينجا سعي مي‌كنيم بگوييم كدام آنها واقعيت دارد.

معايب احتمالي

چرا خيلي ها از اين محصولات استفاده نمي‌كنند؟

ممکن است مفید نباشند  به احتمال زیاد این اصلی‌ترین دلیل برای این است که چرا برخی خانم‌ها برای امتحان یک تقویت‌کننده مژه بی‌میل هستند و دلیل منطقی آنها این است که بسیاری از مواد موجود در بازار حاوی ترکیبات مناسب در غلظت درست برای به دست آمدن نتایج مناسب نیستند.

گران‌قیمت هستند  بعضي از این تقویت‌کننده‌های مژه قیمتی بالای 25 دلار دارند که تنها برای یک دوره چهار هفته‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. بعضي از این محصولات می‌توانند سبب بی‌رنگی مژه و ایجاد خارش و سوزش شوند.  این مواد مژه‌های ضخیم را خیلی تقویت نمی‌کنند به خصوص اگر به پلک‌های قرمز و پف کرده وصل باشند.

فقط 3 مورد از 47 مورد

برای تقویت مژه باید مقدار دقیقی از عناصر فعالی که مسئول رشد هستند در آنها مورد استفاده قرار گیرند.این عناصر قیمت ارزانی ندارند و براي همين بسیاری از مارك‌ها با مصرف بسیار کم این ترکیبات قیمت‌ها را کاهش می‌دهند. ما 47 مارك‌ها مختلف را در کل این نمونه‌ها مورد بررسی قرار دادیم تا دریابیم کدام یک از آنها واقعا مقدار درست ترکیبات فعال را استفاده کرده‌اند و نیز رشد مژه را اثبات می‌کنند. این نتیجه‌ای است که ما به دست آورده‌ایم:

همانطور که تصور می‌کردیم، اکثریت تقویت‌کننده‌های مژه میزان عناصر فعال مورد نیاز برای رشد مژه را رعایت نکرده‌اند. آنها ادعا می‌کنند که محصول‌شان نتیجه‌بخش است اما بسیاری از آنها تنها از روغن‌های معدنی‌ای استفاده کرده‌اند که می‌توان با هزینه خیلی کم از داروخانه تهیه کرد.

3 محصولي كه واقعا جواب مي‌دهد

1. CITY Lash :  اگر در فکر امتحان یک تقویت‌کننده مژه هستید، این محصولی است که می‌توانید از آن استفاده کنید. خانم‌ها در همه جا در مورد این محصول که نتیجه بسیار خوبی هم دارد غوغا کرده‌اند. فروشگاه‌های اینترنتی دائما در حال فروش این محصول هستند چون در مقایسه با مارك‌هايي که با ترکیبات مشابه با آن رقابت می‌کنند، بسیار ارزان‌تر است. ترکیبات فعال CITY Lash، Myristoyl Pentapeptide-17 است و این یکی از قوی‌ترین ترکیباتی است که رشد مژه را تقویت مي‌كند. مراقب مارك‌هايي که ادعا می‌کنند، از این ترکیبات و عناصر استفاده می‌کنند باشید. Myristoyl Pentapeptide-17  بسیار گران است و استفاده به میزان درست در محصولات بسیار نادر است.  اگر مژه‌هایی ضخیم و پرپشت می‌خواهید که واقعا دوام داشته باشد از این محصول استفاده کنید.

2. محلول Elastlash Eylash : این محلول تقویت‌کننده مژه به دليل قیمت بالاتر آن در درجه دوم قرار دارد. تاثیر این محصول نیز مانند CITY Lash است  و از Myristoyl Pentapeptide-17  استفاده می‌کند.

3. Jan Marini : محصول سومی که با خیال راحت به شما توصیه می‌کنیم نرم‌کننده مژه جايي ماريني است. تقویت‌کننده‌ای که از نظر قیمت قابل مقایسه نيست اما از نظر تاثیرگذاری شبیه به 2 محصول دیگر است. به طور آشکار از ترکیبی متفاوت نسبت به دو محصول قبلي استفاده کرده است.تاثیرش آنقدر تدریجی و زیرکانه است که تغییرات در شما خیلی قابل مشاهده نیست و فقط می‌توانید با نگاه به عکس‌های پیشین خود متوجه آن شويد.