index.jpg25658
این پدر و مادر مهربان که فرزندشان از نوعی بیماری پوستی نادر رنج می برد سعی کردند تا با همرنگ کردن پوستشان با کودکشان همدردی کنند.

پدر و مادر مهربان یک کودک دو ساله انگلیسی به نام Honey-Rae Philips که از بدو تولد با خال‌های زیادی در بدن اما بی ضرر به نام strawberry birtb mark بدنیا آمده است، برای حمایت از کودک خود کل بدنشان را با تاتو شبیه به خال‌های او رنگ آمیزی کرده‌اند.
گفتنی است؛این تاتو‌ها تنها 80 پوند برای هر یک از آنها هزینه در پی داشته و حال کودک آنها که مورد تعجب و حیرت همسایه‌ها و افراد غریبه قرار داشته دوباره خوشحال است و لبخند می‌زند.
بررسی‌ها نشان می‌دهند، این کودک در سال 2013 بدنیا آمده است و به گفته‌ کارشناسان بیماری او از هر 10 نوزاد یک مورد را تحت تأثیر قرار می‌دهد و می‌تواند سبب کاهش اعتماد به نفس در کودک شود.

index.jpg259856

از آنجایی که این لکه‌ها بی ضرر هستند و به رنگ‌های تند قرار دارند اغلب اسم میوه‌های تابستانی بر روی آنها گذاشته می‌شود که در خصوص این کودک لکه توت‌فرنگی در سراسر پای او وجود دارد.
index.jpg2625
این لکه‌ها به گفته کارشناسان اکثراً بی ضرر هستند و حتی نیاز به درمان خاصی ندارند و بتدریج با بزرگ شدن کودک از بین می‌روند؛اما برخی دیگر می‌توانند به طور دائمی در بدن باقی بمانند.
باشگاه  خبرنگاران