PJ-BW411_ROADTR_P_20140806191624
اگر مرتب به سفر کاری می روید سعی کنید دربرخی از آنان در صورت امکان خانواده را نیز بهمراه خودتان ببرید و نگذارید احساس دلتنگی و دوری کنند مطمئن باشید سفری دلچسب و بی نظیر برایتان خواهد شد.

اگر به سفر کاری رفته اید و بچه دارید، بعد از 24 ساعت از ورودتان به مقصد دلتان برای بچه تنگ می شود. مهم نیست شما به چه شهری رفته اید و در چه هتل شیکی اقامت دارید. هیچ چیز نمی تواند این حس که بچه های بدون شما بزرگ می شوند را از بین ببرد.
این حس گناه برای تمام مدتی که دور از خانه هستید، همراهتان خواهد بود. ایمیل، اس ام اس، تلفن و حتی اسکایپ هم نمی تواند جایگزین حضور فیزیکی شما در زندگی بچه تان شود. این به خصوص وقتی که شما در سفر کاری هستید، مشهود است. ممکن است شما درگیر ملاقات های کاری، ناهار و شام های کاری و جلسات و رویدادهای مختلف باشید ولی همه آن لحظات به بچه خود فکر می کنید. دور ماندن از خانواده برای مدتی طولانی سخت است. پس چرا آنها را هم با خودتان به سفر کاری نبرید؟ با اینکه همراه داشتن کل خانواده وقتی که در سفر کاری هستید کاری دشواری است، اما فوایدی هم خواهد داشت. در اینجا به پنج دلیل که همراه داشتن خانه در سفرهای کاری را توجیه می کند، اشاره شده است.
1.کلی در هزینه های سفر صرفه جویی می کنید.
حضور در هتل های شهرهای بزرگ، اگر تنهایی سفر کنید خیلی گران تمام می شود. وقتی در سفر کاری هستید، نه تنها مشکل هتل ندارد بلکه هزینه های حمل و نقل و غذا هم از قبل پرداخت شده است. در این شرایط تنها هزینه اضافه ای که شما را نگران می کند، قیمت بلیط هواپیما یا قطار اعضای خانواده است.
2. دیگر حس گناه و عذاب وجدان ندارید.
وقتی خانواده تان با شما سفر می کند، دیگر حتی یک روز هم مجبور نیستید دوری فرزندانتان را تحمل کنید. می توانید کارهای روزانه مثل قصه خواندن، حمام کردن بچه و بقیه چیزها را در اتاق هتل تجربه کنید. هر شب با آرامش ذهنی و با علم به اینکه کنار بچه هایتان هستید، به خواب می روید.
3. تجربه های زندگی را با بچه هایتان به اشتراک می گذارید.
مهم نیست برای بیزینس به کجا سفر می کنید. آنجا جایی متفاوت خواهد بود و بچه های شما از این محیط جدید خوششان می آید. معمولا، شما شب های آزاد دارید که می توانید با خانواده بیرون بروید و شهر را ببنیید و با آنها شام بخورید. اگر هم یکی دو روز به انتها یا ابتدای سفر اضافه کنید، آنگاه کاملا برای خانواده وقت خواهید داشت.
4.بچه ها با سفرکردن با شما زودتر بزرگ می شوند.
وقتی بچه ها در محیط های مختلفی یا در سفرهای جاده ای هستند، مهارت هایی نظیر سازمان یافته بودن، مسوولیت پذیری و احترام گذاشتن را سریع تر و راحت تر می آموزند. بچه ها برای سفر یک کوله پشتی برمی دارند که اسباب بازی ها و کتابها و هر چه متعلق به آنهاست را داخل آنها می گذارند. آن را با خودشان حمل می کنند و در تمام سفر مراقب آن هستند.
5.لذت از لحظه ها را یاد می گیرید.
وقتی مشغول کار هستید و به هتل بر می گردید تا با بچه ها بازی کنید، قدر لحظه هایی که در کنار آنها هستید را بیشتر می دانید. شما برای اینکه با آنها باشید، آنجا هستید و ذهنتان از هرچه به خانه مربوط است نظیر آشپزی و تمیز کردن و این قبیل حواس پرتی ها دور است. اینکه بتوانید هم کار کنید و هم با خانواده سفر کنید، در لحظه با خانواده خود زندگی می کنید.
اهل ایران
با پول یک پیتزا لاغر شو

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت