166663_519

در این بخش درباره متمایل شدن آقایان میانسال به جراحی زیبایی بینی صحبت میکنیم . دراین سن چون جوانی این اقایان گذشته است و دردوران میانمسالی و روبه پیری هستند ، دوست دارند جوانتر دیده شوند و حس جوانی به آنها دست میدهد .فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دراین باره  می گوید: جراحی زیبای بینی  در ایران خیلی پرطرفدار است  ولی این جراحی زیبایی  عوارض زیادی را با خود به همراه دارد بسیاری از این جراحی ها مورد پسند ا فراد نیست و این  عواطف و روان آنهارا ناراحت میکند و دچار ا فسردگی میشوند
وی افزود: نقش بینی در زیباشناسی از آنجا که در وسط صورت قرار دارد و بارزترین واحد زیباشناختی صورت است، در رابطه با سایر اجزای صورت به خصوص چانه، لب‎ها و ابروها بررسی می‌شود. با افزایش مشغله فکری، اعتماد به نفس در بین افراد کاهش می‎یابد. عواملی مثل انحراف بینی و افتادگی پلک، باعث تمایل زیاد مردم به این عمل می‌شود.

حسینی عنوان کرد: افرادی که در مقایسه چهره خود با سایر افراد از اعتقاد به نفس کمتری برخوردارند در واقع از یک نوع اختلال مشکلی بدن رنج می‌برند که حتی با عمل زیبایی این افراد بهبود نمی‌یابند و ترجیح داده می‌شود که عمل نشوند.

این دانشیار دانشگاه در پایان گفت: از عوارض ناشی از این جراحی می‎توان به اختلالات تنفسی و بدشکلی در فرم بینی اشاره کرد.

منبع-بیتوته