120180580_1_600450_600x450

پیدا کردن  مفیدترین ترکیب مرطوب‌کننده و در عین حال بهترین  برای از بین بردن چین و چروک چنان راحت  نیست. در این‌جا به برخی از مفیدترین محصولاتی که می‌توانند در این  مورد موثر باشند اشاره می کنیم 

۱-Philosophy When Hope Is Not Enough Firming and Lifting
برخی مصرف‌کنندگان این سرُم می‌گویند که بی‌آنکه چندان سطح پوست را چرب و روغنی کند به خوبی جذب آن شده و احساس خوبی به آدم دست می‌دهد. یکی از خواص آن این است که از بین برنده‌ی خط و خطوط و منافذ پوست است.
۲-Estee Lauder Advanced Night Repair
این محصول در پوست تغییرات مشهودی ایجاد می‌کند. در واقع پوست خشک و ناصاف را درمان کرده و باعث می‌شود در صورت‌تان احساس تمیزی و طراوت داشته باشید.

 

۳-Mary Kay Time Wise Even Complexion Essence
یکی از طرفداران این محصول می‌گوید: بعد از استفاده از آن دیدم که جوش‌هایم از بین رفت آن هم ظرف یک هفته. این محصول برای پوست‌های حساس و خشک بسیار مفید است.
۴- RoC Retinol Correxion Deep Wrinkle Serum
مادرم طی یک ماه استفاده از این محصول (کرم)، چین و چروک عمیقش خیلی بهتر شد. برخی دیگر از افراد بعد از استفاده از این محصول ابراز داشتند که بافت پوستشان به طور چشمگیری بهتر شده است.
۵- Burt’s Bees Naturally Ageless Intensive Repairing
یکی از مصرف‌کنندگان این سرم می‌گوید من چند هفته قبل، استفاده از این محصول را شروع کردم  و دیدم که پوستم نرم‌تر و براق‌تر شده است. ‌البته بهتر است بدانید که تأثیر این محصول تا حد زیادی به پوست شما هم مربوط است.

6- Paula’s Choice Resis Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum
این کرم ترمیم‌کننده‌ی پوست، دارای ترکیبات طبیعی بوده و بدون خارش است. هرچند برخی مصرف‌کنندگان آن می‌گویند که کمی حالت چرب دارد، اما برخی دیگر معتقدند که سریع جذب پوست می‌شود.

cosmetic_treatment-_how_to_repair_the_skin_damage_5_copy1_600x450
7- Boots No. 7 Protect and Perfect Beauty
یک مصرف‌کننده درباره این سرم می‌گوید: من عاشق این کِرم هستم. این کرم پوستم را نرم و براق می‌کند و محافظ پوست است.
8- Estee Lauder Perfectionist Wrinkle Lifting/Firming Serum
بسیاری از مصرف‌کنندگان این سرم می‌گویند که خاصیت نرم‌کنندگی بالایی دارد. این محصول برای افرادی که پوست‌شان لک دارد بسیار مناسب است و خیلی زود آن لک‌ها را از بین می‌برد.
9-Patricia Wexler M.D. Dermatology MMPi Skin Regenerating Serum
بعد از استفاده از این سرم، یکی از مصرف‌کنندگان گفت که این یکی از بهترین سرهایی بود که به دردش خورد. او گفت: من به وضوح می‌دیدم که لکه‌های صورتم از بین می‌رود. این سرم کاری کرد که پوستم درخشان به نظر آید درست مثل صورتم.
10 Prescriptives Super Line Preventor Xtreme
این محصول به راحتی جذب پوست شده و خط و خطوط را صاف و درخشان می‌کند. از طرفی می‌تواند بی‌هیچ نقصی، آرایش صورت را پاک می‌کند.
11- Olay Regenerist Regenerating
یکی از ویژگی‌های این محصول آن است که بعد از مصرف آن احساس نمی‌کنید که صورت‌تان حالت چرب یا چسبناک دارد. بلافاصله جذب پوست شده و پوست‌تان را براق نشان می‌دهد.

cosmetic_treatment-_how_to_repair_the_skin_damage_8_copy_600x450

12-SkinCeuticals CE Ferulic Serum
این سرم برای جلوگیری از اثرات مضر نور خورشید بسیار مفید بوده و مانع از شل شدن پوست می‌شود. استفاده‌کنندگان این سرم می‌گویند که بعد از استفاده از آن پوستشان نرم‌تر و براق‌تر شده است.
13- Dr. Andrew Weil for Origins Mega-Mushroom Skin Relief Advanced Serum
بسیاری از افرادی که از این سرم استفاده کردند می‌گویند که پوست را مرطوب کرده و در عین حال قرمزی آن را از بین می‌برد. این سرم خیلی خوب جذب پوست می‌شود.
14- ElanVeda Skin Renue
در نگه داشتن آب پوست بسیار مفید است، بلافاصله جذب پوست شده و پوست را نرم می‌کند. بعد از استفاده این محصول، دیگر نیازی نیست که از داروهای شیمیایی دیگر استفاده کنید.
15- Sweet Science Self Blended Skincare Vitamin C Serum Complex Kit
یک سرم عالی برای مراقبت از پوست بوده و از طرفی همواره پوست‌تان را تمیز نگه می‌دارد.
16- Nu Skin AgeLoc Future Serum
علی‌رغم قیمت بالایش، بسیاری از مصرف‌کنندگان آن را «مایع براق» می‌نامند. این سرم می‌تواند کک‌مک‌های حاصل از تماس با نور خورشید را به مرور از بین ببرد.

منبع:http://www.alodoctor.ir