elliptical-machine

موارد بسیاری در دورو برمان برای کاهش  چربی از  شیوه هایی مانند بالا بردن  مقدار ضربان قلب با ورزش وجود دارد. در این‌جا به چند شیوه  ورزشی برای چربی‌سوزی اشاره می‌کنیم:
برنامه‌ی چربی‌سوزی در ۳۰ روز
واقعاً راهکار ساده‌ای است و باید بگوییم که می‌توانید ظرف سه شماره آن را عملی کرده و چربی‌تان را از بین ببرید. با انجام سه حرکت هوازی و دو حرکت وزنی و یک حرکت برای میان‌تنه طی یک تمرین ساده، می‌توانید به راحتی میزان فعالیت متابولیسم‌تان را افزایش دهید.
* برای شروع تمرینات هوازی، حدود ۱۰ دقیقه (روی هر دستگاهی که خودتان دوست دارید) بدن‌تان را گرم کرده بعد سعی کنید ضربان قلب‌تان را روی ۷۵ نگه دارید. این کار را تا ۷ دقیقه ادامه داده و سه دقیقه‌ی آخر سرعت‌تان را کم کنید.
* حالا سه حرکت و هر کدام را ۲۰تایی انجام دهید. مثلاً اسکات نشسته و اسکات سرشانه. بعد ۳۰ ثانیه استراحت. سپس دو سری دیگر آن را انجام دهید.
* یک دقیقه روی تردمیل خود را گرم کرده، از ثانیه ۳۰ تا ۴۵ با سرعت، و از ثانیه ۴۵ تا ۶۰ دوباره سرعت را کم کنید. این کار را پنج تا شش بار انجام داده و سپس آرام قدم بزنید.
* سه حرکت دیگر. اول پرواز قفسه با دمبل، و بعد از آن بشین و ‌پاشو با وزنه. و بعد پشت‌بازو تک‌دمبل. سپس ۳۰ ثانیه استراحت کنید.
* دوباره حرکات هوازی را انجام دهید.
* کارتان را با انجام پنج حرکت میان‌تنه‌ی ۳۰ تایی به پایان برسانید.

http://www.alodoctor.ir