book

ازدواج یکی از اساسی ترین مسائلی  است که هرشخصی در زندگی خـود می گیرد. پس چه خوب  است که با یادگیری موارد مهم در برگزیدن همسر و آگاهی در رابطه با اسرار  خوشبختی بتوانیم میزان  موفقیت و خوشبختیمان را بالا ببریم ،چون  همه زن وشوهرها در طول زندگی خود اختلافات زیادی دارند،ولی مهم این است که قادر باشند به طور منطقی و بدون دعوا  مشکلات  خود را حل كنند تا درگیر مشکلات جدی تر نشوند.

جشن عروسی مراسم شورانگیزی است که دو نفر که آنچنان عاشق هم شده اند در یک پیمان معنوی و قانونی ، تصمیم شان را برای با هم بودن به دیگران اعلام می کنند. زندگی مشترک آن چیزی است که پس از جشن اتفاق می افتد تشریفات مراسم عروسی یکی از بزرگترین صنایع درآمد زا است ولی به عنوان یک زوج باقی ماندن چیزی است که زوج ها باید زمان و انرژی زیادی را برای آن صرف کنند. این مساله اصلا مهم نیست که هفته آینده عروسی می کنید یا بیست و پنج سال است که ازدواج کرده اید ، ممکن است با چالش ها و مسائلی رو به رو شوید که شما را وادار به جدایی کند . این همان دلیلی است که زوج ها باید بفهمند که حفظ ازدواج ارتباط زیادی به حفظ عشق به یکدیگر ندارد بلکه مربوط به انجام درست وظایف ، مهربانی ، بخشش و در صورت امکان سکوت در مقابل مادر زن یا مادر شوهر است .

نویسنده کتاب بیان می کند که “حقیقت این است که مزدوج بودن تنها چیزی است که شما می توانید برای پنجاه سال آن را انجام دهید و در آن به استادی و مهارت نرسید زیرا بسیاری افراد هستند که در ابتدای دوران ازدواج بسیار بهتر از اواخر آن هستند . رمز این مساله چیست ؟ رمزش این است که هیچ رمز و رازی در این میان وجود ندارد ولی 1001 نکته وجود دارد که می توانید با دانستن آن ها سطح خوشبختی و موفقیت تان را افزایش دهید . این کتاب فقط در مورد عاشق ماندن نیست بلکه در مورد چیز مهمتری است ، در مورد باقی ماندن به عنوان یک زوج .”

کتاب ” 1001 نکته که جوانان قبل از ازدواج باید بدانند” به نویسندگی “هری اچ. هریسون” دارای 400 صفحه می باشد که توسط انتشارات بوم رنگ منتشر شده است. از مطالب ذکر شده در این کتاب می توان به ،برنامه ریزی برای ازدواج ،زندگی مشترک و عشق،زندگی مشترک و ایمان ،خوشبختی ،روابط جنسی،مشکلات ازدواج ،دعواهای زناشویی،مسائل مالی و کاری و … اشاره کرد.

مشخصات کتاب
نویسنده : هری اچ. هریسون
مترجم:رضا عرب
ناشر:بوم رنگ
منابع : کتاب 1001 نکته که جوانان قبل از ازدواج باید بدانند