images.jpg6586

مادرانی که به تازگی صاحب فرزند شده اند چه مواد غذایی باید میل کنند و جه غذاهایی برای آنان مضرا است با ما همراه باشید.

یکی از مهمترین مسایل خانم هایی که تازه مادر شده اند و تقریبا هیچکس هیچ اشاره ای به آن ندارد، چالش عجیب آنها درمورد غذاهایی است که باید بخورند. مسلما راهکارهای زیادی در مورد اینکه چه میزان و چه چیزی نیاز دارید تا کیفیت شیر شما به بهترین شکل ممکن تغییر کند و کیلوهای اضافی بعد از زایمان را آب کنید و انرژی خود را با تقریبا کمترین میزان خواب ممکن در بالاترین سطح نگه دارید، وجود دارند.
 اما چطور وقتی که همیشه بچه در بغل دارید یا مشغول تمیز کردن و عوض کردن او هستید یا به او غذا می دهید و کالسکه را این ور و آن ور می برید می توانید بنشینید و غذا بخورید؟ تا زمانی که به تغذیه و چیزی که می خورید اهمیت ندهید ، غذایی که می خورید ارزشی ندارد و حتی اغلب اوقات باید گرسنه بچه داری کنید. برای اینکه بتوانید در این دوره غذاهای خوب و نه چندان وقت گیر بخورید، این ایده ها را مد نظر داشته باشید. همه این غذا ها را حتی با یک دست هم می توان خورد.
ساندویچ های یخ زده حاضری
این ساندویچ ها را می تون داخل مایکروویو گرم کرد و خیلی سریع داخل دهان گذاشت. بسته بندی های مختلفی از آنها با محتویات مختلف نظیر سبزیجات و گوشت وغیره وجود دارند.
ناگت
می توانید انواع و اقسام ناگت های یخی سبزیجات یا اگ رول یا اسپرینگ رول را برای خودتان هم تهیه کنید.
حمص و لوبیا
از غذاهایی که تزئین روی آنها و تهیه آنها به طور کل زمان می برند، دوری کنید و به جای آنها از حمص و ماست و لوبیا استفاده کنید. مینی تورتیلا های حاضری بخرید و سبزیجات پخته و پنیر یا مرغ به آن اضافه کنید. می توانید آنها را در قطعه های کوچک ببرید و آنها را در یخچال نگه دارید تا همیشه دم دست باشند. این قطعه های کوچک را می توانید با پنیر موتزارلا و گوجه فرنگی هم امتحان کنید.
ماست
اگر از ماست های میوه ای استفاده می کنید که حتی به قاشق هم نیاز ندارید.
اسنک بار
همه اسنک بارها ارزش غذایی یکسان ندارند. سعی کنید از آنهایی که مواد غذایی که بدن شما در این مقطع زمانی به آنها نیاز دارد را در خود دارند، استفاده کنید. محتویات داخل اسنک بارها پشت آنها نوشته شده اند.
اسنک های سریع
تخم مرغ آب پز، پنیر، آجیل و مواد سرشار از پروتئین و کلسیم برای زمانی که مسئولیت زیادی در طول روز دارید مفید هستند. می توانید همه این ها را با کمی حمص و ماست و پنیر مخلوط کنید یا آنها را با سس های مختلف و طعم های گوناگون امتحان کنید تا تنوع غذایی هم داشته باشید.
شکلات
شما به چیزی نیاز دارید که بتواند یک روز کامل سرپایتان نگه دارد. برای همین باید اسنک هایی که هزارکالری دارند و شکلات فراوان بخورید.
اهل ایران