fetured2
با استفاده از آبلیمو نیز می توانید دندان هایتان را جلا دهید و در منزل به راحتی صاحب سفیدترین دندان ها شوید.

پریودنتیت یکی از بیماری‌هایی است که به لثه و استخوان آسیب می‌رساند. التهاب لثه مرحله اولیه بیماری است که در آن بخشی از بافت آسیب می‌بیند. اگر این بیماری در مراحل اولیه تشخیص داده شود، التهاب لثه قابل درمان خواهد بود. همچنین در صورت درمان نشدن، باعث التهاب سیستم حمایت کننده دندان (پریودنتیت) می‌گردد.
این مرحله پیشرفته بیماری پریودنتال می‌باشد که در آن لثه‌ها به طور جدی آسیب خواهند دید. این امر مستلزم مراقبت‌های ویژه می‌باشد، اما با این وجود احتمال از دست دادن یک یا چند دندان وجود دارد.
تجربه یک فرد آلمانی که مبتلا به بیماری پریودنتیت بوده نشان می‌دهد افراد مبتلا به این بیماری می‌توانند خود را با داروی معجزه آسا و رایگان آبلیمو درمان کنند.طبق گزارشات این فرد روزانه 3 یا 4 عدد لیمو را آبگیری کرده و می‌نوشید.با مصرف آبلیمو می توان دندان هایی تمیز و بدون جرم داشت.
در این امر لازم نیست که آبلیمو را در دهان خود نگهدارید، نوشیدن آن اثر خود را خواهد داشت.
پریودنتیت یک بیماری بسیار ناخوشایندی بوده و راه طبیعی درمان آن بسیار گران است، همچنین هیچ ضمانتی برای درمان طبیعی آن وجود ندارد، اما می‌توان آن را از طریق آب لیمو ساده رایگان درمان کرد. گفتنی است که آبلیمو باعث قلیایی شدن بدن می‌گردد که باکتری مسئول پریودنتیت قادر به ماندگاری در این محیط نخواهد بود