pregnant_woman
خانم های باردار که با تغییرات هفتگی در این دوران مواجه هستند می توانند به بهترین نحو زیبایی شان را مثل گذشته حفظ کنند و از آن لذت ببرند،در این مطلب به برخی از اصول زیباشدن در این دوران اشاره می کنیم.

 پذیرفتن و دوست داشتن زیبایی های دوران بارداری به خودتان بستگی دارد، به همین دلیل بهتر است در دوران بارداری به زیبایی های بدنتان توجه کنید و پذیرای این تغییرات باشید. شاید مرور 10 دلیل زیر بتواند به شما کمک کند تا عمیقا به بدن خود در دوران بارداری عشق بورزید.
1. برای پوشیدن شلوارهای گشاد و راحت مثل شلوار یوگا، بهانه دارید. در دوران بارداری نباید از پوشیدن لباس های راحت خجالت بکشید. به استقبال شلوار جین فاق بلند، شلوار مخصوص یوگا و شلوارهای نخی چسبان بروید.
2. سینه های شما در حال بزرگ شدن هستند. می توانید تا پایان دوران بارداری از داشتن سینه های بزرگ و زیبا لذت ببرید.
3. روابط زناشویی در دوران بارداری. بد نیست به شما یادآوری کنیم که در دوران بارداری جریان خون بیشتری در بدن شما وجود دارد و این جریان اضافی خون می تواند منجر به این شود که احساس شما در این دوران شدیدتر باشد. روابط زناشویی در دوران بارداری می تواند بسیار لذت بخش باشد.
4. خبری از عادت ماهانه نیست. با شروع بارداری برای مدت 9 ماه خبری از عادت ماهانه نیست. مطمئنا برای همه زنان داشتن فرصتی برای استراحت بسیار دلپذیر خواهد بود.
5. نیازی به جلوگیری از بارداری نیست. در حال حاضر شما صاحب فرزند هستید و در 9 ماه آینده لازم نیست نگران مسائل مرتبط با جلوگیری از بارداری باشید و یا اینکه به این فکر کنید که عادت ماهانه شما به دلیل بارداری دیر شده است یا استرس باعث عقب افتادن آن شده است.
6. می توانید لباس های بلند بپوشید. پیش از دوران بارداری شاید خیلی ها دوست نداشته باشند لباس ماکسی بپوشند اما به نظر می رسد در دوران بارداری، پوشیدن لباس های ماکسی طرح دار و زیبا، درخشش شما را دو چندان می کند.
7. شما تنها نیستید. در دوران بارداری، امکان تجربه یک حس عجیب و جادویی وجود دارد. اینجا و آنجا یا وقتی تنها هستید، می توانید این حس را تجربه کنید. در این دوران همیشه به خاطر دارید که واقعا تنها نیستید. یکی از بهترین اتفاقات دوران بارداری، تجربه لگد زدن جنین در رحم است حتی اگر این تنها کاری باشد که مدام انجام می دهد.
8. بهانه خوبی برای پدیکور دارید. اگر معمولا برای صرفه جویی به ناخن های پایتان نمی رسید و خودتان در خانه این کار را انجام می دهید اما در دوران بارداری و با بزرگ شدن شکمتان، دیگر دستتان به انگشت پاهایتان نمی رسد و همین بهانه خوبی است برای اینکه به یک سالن زیبایی بروید تا این کار برای شما انجام بدهند.
9. می توانید راحت و آزاد باشید. تا به حال چند بار در زندگی شما اتفاق افتاده که در یک مکان عمومی حضور داشتید و ناگهان متوجه شدید که شکمتان را به سمت داخل نبرده اید و خیلی سریع وارد عمل شدید و آن را تو داده اید؟ خوشبختانه در تمام طول دوران بارداری از این کار خبری نیست و می توانید برای مدتی راحت باشید.
10. شکم شما مانند یک قفسه توکار، دو برابر شده است. فراموش نکنید که شکم در دوران بارداری می تواند کاربردهای گوناگونی داشته باشد و به دردتان بخورد. برای مثال، می توانید از شکمتان به عنوان یک میز کوچک استفاده کنید. شکمتان می تواند به شما کمک کند تا فنجان ها و بشقاب های شیرینی را به آسانی سر و سامان بدهید

اهل ایران