lip

در کل دنیا از هر شخصی در مورد لب های قرمز  بپرسید، رژلب هایی به  روش مرلین مونرو را به خاطر می آورند که با چند رنگ قرمز متفاوت لبهایش را برجسته تر می کرد. ما هم تصمیم گرفتیم از فوت و فن این روش رژلب زدن سر در بیاوریم.

به همین دلیل به سراغ آرایشگر حرفه ای، لارامی گلن، رفتیم تا تکنیک های این کار را به ما بیاموزد.

مساله اول اینکه برای این کار باید به وجود چند لایه ماتیک روی لبهایتان عادت کنید. آنچه من خیلی دوست داشتم این بود که سبک این مدل آرایش، هیچ گونه خشکی و ترک روی لب ها را نشان نمی داد اما رژلب های ماتی که من همیشه استفاده می کردم، خشکی ها را حتی پر رنگ تر هم می کرد. از همه این ها که بگذریم، من شخصا این مدل رژلب زدن را برای آرایش روزمره توصیه نمی کنم مگر اینکه وقت زیاد یا رژلب زیاد داشته باشید. برای اینکه خودتان هم بتوانید این کار را انجام دهید، مراحل زیر را دنبال کنید.

  • دور لب خط بکشید

lip1

 

بعد از اینکه روی لب هایتان لایه بردار و کرم نرم کننده زدید، با تیره ترین رنگ مداد، لب را به آن شکلی که می خواهید دربیاورید. رنگ شکلاتی تیره برای این کار خیلی رنگ خوبی است.

  • یک رژلب پایه بزنید 

lip2

با یک رژلب مدادی به رنگ قرمز-آجری لب ها را قرمز کنید. برای گوشه ها و مرکز لب دقت زیادی به خرج دهید.

  • رنگ ها را باهم مخلوط کنید 

lips-3

با یک رژ قرمز روشن تر به سراغ قسمت وسط لب ها بروید و رنگ را از آنجا کمی به اطراف هم پخش کنید اما حواستان باشد که خیلی به دور لب و خطی که کشیده بودید نزدیک نشوید تا عمقی که به لب هایتان دادید از بین نرود.

  • سایه روشن ایجاد کنید
     

با یک قلم آرایشی یا حتی نوک انگشتتان کمی برق لب یا سفید کننده لب روی مرکز لب پایینی تان بزنید. این کار به لب های شما حجم می دهد و چشم ها را به مرکز دهان شما خیره نگه می دارد.

  • لب را مرطوب کنید 

llip4

از برق لب های طبیعی به جای رژلب های مایع استفاده کنید تا رطوبت و تازگی را به لب برگردانید بدن اینکه لب هایتان زیادی بزرگ به نظر برسند.

و پایان کار: این شما و این لب هایی برجسته تر، براق تر و جذاب تر.

منبع : nikoo.com