make up22

خانم‌ها  باید از کرمهای آرایشی استفاده کنند که  پوست آنها را با نشاط نشان دهد و آنها را زیباترکند  مثلا از کرمهایی استفاده کنند که پوشش دهی داشته باشد و بتواند هر نوع لکه و جوشی را با آن کرم بپوشاند و هم اینکه مواد تشکیل دهنده آن گیاهی باشد . سرم و كرم‌هاي ضد لك توصيه‌هاي تيم پزشكي بازار زيبايي دکترهومن رفيعي و متخصصان پوست و زيبايي، دكتر نگار كريمي و دکتر مازیار جودکی، براي داشتن پوستي جوان و زيباست.
make up
لكه‌ها را با آرايش محو كنيد

شايد مهم‌ترين دليلي كه ما را به سمت استفاده از هر نوع كرم پودر آرايشي سبك يا سنگين سوق مي‌دهد؛ لك‌هايي است كه به مرور زمان و در اثر عوامل خارجي روي پوست‌مان پديدار مي‌شود. اما به گفته متخصصان مهم‌ترين نكته‌اي كه در انتخاب كرم‌هاي آرايشي بايد در نظر بگيريد، فاقد چربي و سبك بودن آن است. كرم پودر «اورلستينگ كلارنس» با ساختاري ابريشمي و سبك به راحتي با پوست تركيب شده و پوششي طبيعي و بي نقص را روي پوست‌تان ايجاد مي‌كند. پس اگر به دنبال كرمي با پوشش طبيعي و يكنواخت روي پوست هستيد، اين كرم پودر شما را با هر نوع جنس پوستي به هدف‌تان مي‌رساند. به گفته متخصص پوست و زيبايي اين نوع كرم با توجه به تركيباتي که دارد، با برترين تكنولوژي‌هاي مراقبت از پوست به خوبي از پوست در برابر اشعه‌هاي مضر UV محافظت مي‌كند. به علاوه اگر قرار است در ايام تعطيل چند جا بروید؛ نگران بهم خوردن آرايش صورت خود نباشيد.

ماندگاري اين كرم پودر تا 15 ساعت روي پوست نرمال، چرب يا خشك، تضمين شده است.

estee

با اين كرم پودر زيباتر شويد

به عنوان نخستين پيشنهاد بهتر است سراغ يكي از پرطرفدارترين و موثرترين كرم پودرهاي بازار برويم كه تحت نظر متخصصان و جراحان پوست تهيه شده است. كرم پودر لوكس «استي‌لادر» با پوشانندگي بسيار خوبي كه دارد 12 ساعت ماندگاري را روی پوست شما تضمين كرده و آثار هرگونه كك ومك، جاي زخم يا جوش، لك و ماه گرفتگي را از بين مي‌برد. اين كرم مناسب استفاده صورت و بدن است. به اعتقاد متخصص بازار زيبايي اگر به غير زيبايي ظاهري پوست‌تان نگران از بين رفتن لك‌هاي جاخوش كرده روي گونه‌هاي‌تان هستيد، مي‌توانيد به تركيبات اين كرم آرايشي و تاثير آن روي سلول‌هاي سطحي پوست‌تان اعتماد كنيد.

با هر نوع جنس و رنگ پوست مي‌توانيد از رنگ مختلف اين كرم پودر استفاده كنيد.

dior

کرم‌پودر گیاهی را امتحان کنید

در استفاده از لوازم آرايشي هر چه به سمت خريد محصولاتي با تركيبات گياهي باشيد آسيبی كمتر متوجه شما خواهد شد و نتيجه بهتري خواهيد گرفت. اين نكته را از 86 درصد رضايت مصرف‌كنندگان كرم پودر آرايشي «ديور» كه حاوي تركيبات 100درصد طبيعي و عصاره طبيعي گل‌هاست، مي‌توان ارزيابي كرد. از طرفي ديگر اين محصول به دليل پوشش يكدست و نامرئي روي پوست و با چربي كنترل شده، براي انواع پوست‌ها مناسب بوده و لطافت و رطوبت لازم را به صورت شما هديه خواهد داد. متخصص بازار زيبايي در بررسي اين محصول آرايشي مي‌گويد كه اين كرم داراي آب معدني و عصاره طبيعي گل‌ها براي به حداكثر رساندن آبرساني و شفافيت پوست شماست به همين دليل لك‌هاي ايجاد شده در مدت كوتاهي با مراقبت‌هاي شما و استفاده از ضد آفتاب پيش از زدن كرم پودر از بين خواهد رفت و  به‌سادگی پوستي بي‌نقص و زيبا خواهيد داشت.

از نكات مثبت اين كرم پودر طبيعي جلوه كردن آن روي پوست صورت و خاصيت رطوبت‌رسان آن است.

payot

عصاره شگفت‌انگيز توت سفيد

با وجود هزار و يك روش براي از بين بردن لك‌هاي صورت مانند ليزر و ماساژ با مواد شيميايي تاييد شده‌تر براي پاكسازي پوست از شر اين دانه‌هاي مزاحم استفاده از لايه‌بردارهاي گياهي است. كنسانتره ضد لك و پرفروش پايو غني شده از عصاره‌هاي سبوس برنج، گياه شبدر و انگور با خاصيت جوانسازي و لك‌زدايي هم در مجموعه كامل بازار زيبايي اين شماره براي مبارزه با لك‌هاي پوستي قرار مي‌گيرد. با بررسي اين محصول ويژه از سوي متخصصان بازار زيبايي بايد به شما بگوييم كه با خريد اين محصول شما همزمان با يك تير چند نشان زده‌ايد. نخست اثربخشي عصاره‌هاي گياهي آن در از بين بردن لك‌ها و بعد اثر روشن‌كنندگي تاييد شده و عالي آن و در نهايت ليفتينگ پوست اطراف چشم، گردن، گونه‌ها و ديگر قسمت‌هاي صورت شماست. پس اين همه ويژگي و قرار گرفتنش در قالب يك محصول احتمالا قيمت بالا آن را در مقايسه با ديگر ضدلك‌هاي بازار توجيه‌پذير مي‌كند.

اين کرم جزء محصولات نادر سرشار از كمپلكس انحصاري توت سفيد است كه تاثيرش روي پوست به امتحانش مي‌ارزد.

biodream

اين ضد لك پر قدرت

هميشه راه‌حل فكر نكردن به لك و پيس‌هاي جا خوش كرده روي صورت پوشاندن آن با لايه ضخيمي از كرم‌هاي آرايشي نيست، اينكه دنبال علت اين لك‌ها روي پوست باشيد و سراغ درمان آن برويد همه چيز را براي‌تان تغيير خواهد داد. درمان يعني همين استفاده از محصولاتي كه مشتريانش به جرات براي تاييد و حمايت از اثربخشي آن دفاع مي‌كنند و معتقدند اين سرم شب معجزه مي‌كند. سرم شب ضد لك بيودرما با الگويي ‌اختصاصي با حذف لكه‌هاي قهوه‌اي و پيشگيري‌ از ظهور مجدد آنها موجب روشن صاف و درخشان‌ شدن چهره مي‌شود. از سويي ديگر اين سرم با ويتامين C موجود در خود باعث‌ كاهش تعداد رنگدانه‌‌هاي ملانين ‌روي پوست شده و با كاهش لك وجلوگيري ازايجاد لك‌هاي تازه‌تر، صورت‌تان را يكدست و جوان نگه مي‌دارد. به اعتقاد پزشكان بازار زيبايي اين محصول در الگويي تازه روي مكانيسم‌هاي اصلي ‌ايجاد لك‌ها عمل مي‌كند تا با تضمين مطلوب‌ترين حالت روشن‌كنندگي و لك‌زدايي را به مصرف‌كنندگانش ارائه كند.

بعد از تميز كردن روزانه پوست‌تان سرم را به‌طور مستقيم روي لك‌هاي صورت و گردن خود استفاده كنيد.

esthedrem

سرم ضد لك بزنيد

معمولا لك‌هاي صورت در اثر عوامل ارثي يا مراقبت نكردن از پوست در برابر آفتاب و اشعه‌ها ايجاد مي‌شود اما تا زماني كه مشكل‌تان را از ريشه نخشكانيد اين لكه‌ها همراه‌تان خواهند بود. راه‌حل پيشنهادي متخصصان بازار زيبايي استفاده از سرم‌هاي موضعي لكه‌بر است كه در مدت زمان كوتاه اثربخشي فوق‌العاده روي پوست‌تان خواهد داشت. از جمله اين محصولات ضد لك، سرم آنتي براون استادرم است كه با تركيبات گياهي و موثري مانند عصاره شيرين بيان، ويتامين C، ريشه توت و گلكزامين اثربخشي بسيار خوبي در از بين بردن لك‌هاي پوست صورت شما دارد.

اين سرم كه براي سهولت استفاده شما به صورت رول طراحي شده است، در درمان لك‌هاي اطراف چشم، گونه‌ها و روي بيني به ويژه لك‌هاي موضعي و مقاوم صورت نقش بسزايي دارد. متخصص زيبايي بازار اين شماره سيب سبز با بررسي ويژگي‌هاي اين محصول استفاده از آن را در سنين جواني توصيه كرده و تاكيد مي‌كند براي رسيدن به پوست بدون لك بايد استفاده مستمر از اين سرم در كنار مصرف ضد آفتاب در طول روز را در برنامه‌هاي مراقبتي خود قرار دهيد.

اين سرم را یک يا دو مرتبه در روز به صورت موضعي روي لك‌هاي صورت مصرف كنيد.

اين سوپر پودر پرطرفدار

كرم پودر و پنكيك‌هاي غيراستاندارد دليل اصلي پيري زودرس، خشك و ترك‌دار شدن پوست صورت خانم‌هاست. اگر روزانه ساعات طولاني از روز را با آرايش هستيد، بهتر است  سراغ محصولات آرايشي برويد كه امتحان خود را در آسيب نرساندن و جوان‌سازي پوست‌تان پس داده باشند. كلينيك كه در كسب درصد بالايي از رضايت مصرف‌كنندگان، گذشته قابل قبولي دارد، درميان محصولات آرايشي خود پنكك سوپر پودري دارد كه براي قدرت جذب بيشتر و براي ايجاد پوششي دوگانه با پوست پودر و كرم با هم تركيب شده‌اند. اين پنكيك كه گزينه مناسبي براي پوست‌هاي لك و جوش‌دار محسوب مي‌شود، با صاف و يكدست كردن پوست صورت‌تان زمينه لازم را هم براي آرايش و هم براي مراقبت از شادابي و لطافت فراهم مي‌كند. متخصص بازار زيبايي درباره بازتاب استفاده خانم‌ها از اين محصول اين‌گونه توضيح مي‌دهد كه بيشتر خانم‌ها با مصرف اين پنكيك به شفاف و يكدست شدن خود بعد از استفاده كوتاه مدت از آن اقرار مي‌كنند.
powder

پد مخصوص كلينيك را هم به صورت خشك و هم به صورت مرطوب مي‌توانيد استفاده كنيد.

پنكيك آنتي اكسيدان

زيبايي صورت شما زماني به چشم مي‌آيد كه تمام مواد آرايشي استفاده شده روي آن يكدست و طبيعي جلوه كنند. زماني كه پوست شما چرب يا خشك است و مواد آرايشي به راحتي جذب آن نمي‌شود، بايد سراغ محصولاتي برويد كه با خاصيت مرطوب‌كنندگي آرايشي يكنواخت و صاف روي صورت شما ايجاد كند. پنكيك «لاپري» حاوي آنتي اكسيدان، عصاره‌های گياهي و مواد جذب‌كننده است كه با پوشش بسيار زياد همانند كرم پودر عمل مي‌كند. پزشك متخصص بازار زيبايي با بررسي محتويات اين پنكيك معتقد است تكنولوژي انحصاري به كار رفته در اين محصول به جنگ لكه و دانه‌هاي ريز سطح پوست شما مي‌رود و به سادگي تمام عوامل خارجي كه پوست شما را به سمت پيري و تيرگي مي‌برد، از ميان بر مي‌دارد. يكي از دلايل قيمت بالاي محصولات اين برند بسته بندي شيك و كلاسيك آنهاست.

powder1

اگر پوست‌تان به‌شدت خشك وپوسته پوسته شده حتما پيش از مصرف ازمرطوب كننده‌هاي ماندگار استفاده كنيد.

پنكيك با سبوس برنج

خانم‌هايي كه پوست‌هاي چرب و مرطوبي دارند، بهترين گزينه استفاده از پنكيك‌هاي مات است. به همين دليل بهتر است اگر عادت به استفاده از كرم پودرهاي مايع نداريد به خاصيت پنكيک‌هايي مانند پنكيك «ايوروشه» كه كاملا از مواد طبيعي تشكيل شده است، اعتماد كنيد. اين محصول حاوي عصاره سبوس برنج با اثر درخشان‌كننده و تاييد شده توسط متخصصان پوست است كه با پوشش طبيعي و حالتي كاملا ابريشمي پوست را يكدست و مات مي‌كند. متخصصان بازار زيبايي سيب سبز در رابطه با مصرف اين پنكيك معتقدند از آنجايي كه اين محصول براي پوست‌هاي مختلف با هر نوع جنسي طراحي شده است، كاملا سبك و راحت روي سطح پوست خوابانده مي‌شود تا هر انتظاري كه از يك پنكيك داريد، برآورده كند.

powder2
ترکیب سبوس برنج و اثرات فوق‌العاده آن  روی پوست در درمان تيرگي و لك‌هاي پوستي بسيار معجزه‌گر خواهد بود.

برطرف شدن لک های بارداری با مشورت پزشک

بعضی از خانم ها در دوران بارداری در نواحی پیشانی، گونه ها، بالای لب و چانه دچار لک صورت می شوند. این لک های قهوه‌ای‌رنگ در نور آفتاب پررنگ تر شده و با وضوح بیشتری به چشم می آیند. بنابراین خانم های باردار برای استفاده از هر یک از ضدلک های پیشنهادی بازار زیبایی، حتما پیش از استفاده با پزشک خود مشورت کنند تا راهنمایی پزشک را به کار بندند و نتیجه بهتری بگیرند.

منبع : مجله سیب سبز