hair-model

در این بخش زیبایی سایت دکتر سلام یک مدل آموزش مو برایتان قرار داده است که به شکل تصویری آن را یاد خواهید گرفت که از مو یک گل سر بسیار زیبا درست می شود که این مدل مو برای بهار و تابستان بسیار ایده آل است

 hair-model1

قدم اول: به موهای کمی مرطوب یا خشک خود مقداری موس بزنید و روی آن سشوار بگیرید سپس با یک اتوی فرکننده بزرگ به مو پیچ بدهید. لازم نیست خیلی دقیق عمل کنید چون این کار فقط کمک می کند که گره در سر جای خودش بماند و حالت زیبایی داشته باشد. بعد از این کار، با انگشت هایتان فرها را شانه کنید تا طبیعی تر به نظر برسد.

hair-model2

قدم دوم: از یک طرف مو دو قسمت یک اینچی جدا کنید، یکی از جلو و یکی پشت آن. برای اینکه بتوانید راحت تر کار کنید، با دو کش کوچک هر قسمت را ببندید. حالا قسمت عقبی را یک پیچ به شکل لوپ بدهید.

hair-model3

قدم سوم: قسمت جلویی را از زیر پیچ عقبی بگذرانید و انتهای آن را در همان حال که از درون لوپ رد می کنید، به صورت مارپیچ در بیاورید. احتمالا باید چند بار این کار را تمرین کنید.

hair-model4

قدم چهارم: انتهای هر دو دسته را باهم بکشید تا گره محکم شود سپس به آرامی کش ها را در بیاورید و روی آن اسپری تثبیت کننده بزنید که برای مدت زمان بیشتری سر جای خود باقی بماند.

gallery_nrm_1431358924-figure-of-8-knot

منبع : nikoo.com