توصیه های زیبایی برای آقا دامادها

Tips-for-Grooms-Bridal

همه ما می دانیم که معمولا عروس ها برای این روز کارهای زیادی انجام میدهند تا زیباتر شوند ولی  آقا دامادها اینطور نیستند . امروزه    آقایان نیز برای زیبا کردن خودشان وقت زیادی می‌گذارند. در این مقاله ۶  شیوه برای آراستن داماد آینده تان آورده‌ایم

سفید کردن دندان‌ها

یک لبخند به سفیدی مروارید باید یکی از مهمترین ویژگی‌های عکس‌های عروسی شما باشد. بعلاوه دندان‌های سفید می‌توانند فورا شما را جوانتر نشان دهند. خدمات سفید کردن دندان‌ها بطور گسترده‌ای در مطب‌های دندانپزشکی، سالن‌های زیبایی و حتی در خانه از طریق کیت‌های خانگی انجام می‌شود. برای دریافت بهترین نتیجه از یک پزشک متخصص و شناس کمک بگیرید.

خدمات زیبایی صورت

دیگر تنها خانم‌ها خدمات زیبایی صورت انجام نمی‌دهند، بلکه این کار توسط هر دو جنس انجام می‌شود. به گفته‌ی موسسه‌ی اسپای Stag، در آخر هفته‌ها، مردان هم به اندازه‌ی خانم‌ها به مراکز اسپا مراجعه می‌کنند. این کار به هر دلیلی که انجام ‌می‌شود، تردیدی نیست که یک ظاهر تر و تازه و تمیز، مهم ترین چیزی است که هر کسی برای عروسی می‌خواهد داشته باشد.

یک کار جدید

اگر بودجه‌ی کافی در اختیار دارید، پیوند مو می‌تواند باعث افزایش اعتماد بنفس مردانی شود که موهای بخش‌هایی از سرشان ریخته و شاید باعث شود که یک داماد خجالتی در روز عروسی‌اش، بهترین ظاهر و احساس را داشته باشد. رئیس کلینیک موی خیابان هارلی می‌گوید: این کار، هزینه‌ی نسبتا زیادی دارد، اما موی جدید شریک زندگی‌تان برخلاف برخی از هزینه‌های دیگر، تا مدت طولانی بعد از پایان عروسی، باقی می‌ماند.

اصلاح ریش

ریش می‌تواند ظاهر جدیدی به فرد بدهد، اما یک ریش ژولیده و آشفته می‌تواند سن شخص را زیادتر کند. مراجعه به آرایشگر برای مرتب کردن ریش و یک اصلاح تمیز می‌تواند ظاهر شخص را بسیار شیک نشان دهد. همچنین ممکن است آرایشگر، موهای بینی و گوش را که بلند و غیر قابل تحمل شده‌اند نیز اصلاح کند.

مانیکور

به احتمال زیاد در روز عروسی از دست‌های هردوی شما عکس گرفته می‌شود تا تصویری از حلقه‌های زیبایتان داشته باشید. دست‌های آقایان به ظرافت دست‌های خانم‌ها بنظر نمی‌رسد، و احتمالا از آنها کمتر مراقبت می‌شود. چرا با همدیگر برای مانیکور به یک سالن مراجعه نمی‌کنید تا مطمئن شوید که ناخن‌های هر دویتان در بهترین شکل هستند و خجالت آقای داماد هم کم شود! البته یادتان باشد که بعد از آن به دامادتان یاداوری کنید که تنها می‌تواند از لاک‌های بی رنگ استفاده کند!

برنزه کردن

برنزه کردن قبل از عروسی، برای عروس خانم‌ها متداول‌تر است، در نتیجه ممکن است رنگ پوست داماد در عکس‌ها رنگ پریده و کم رنگ بنظر برسد. استفاده از یک اسپری برنزه‌ی ملایم دو تا سه روز قبل، یا استفاده‌ی روزانه از یک مرطوب کننده‌ی برنزه‌ی تدریجی یک هفته قبل از عروسی، می‌تواند پوست را به رنگ طلایی زیبایی درآورد. اگر برنزه کردن، جزو علایق مردانه‌ی شما نیست، عکاس همیشه می‌تواند عکس‌ها را بعد از گرفتن تدوین کند تا رنگ پوست‌ها، هماهنگ شود.

شما چه فکر می‌کنید؟ دامادها چه اقدامات دیگری برای آراستگی‌شان باید انجام دهند که ما از قلم انداخته‌ایم؟

منبع : sorkhabsefidab.com

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

6 کیلو لاغرشو!

پرفروش ترین برنامه لاغری سال 2018 در کشورهای اروپایی این بار در ایران!با این برنامه فقط تو 20 روز 6 کیلوگرم وزن کم میکنی.

برنامه لاغری را میخواهم