cream
همه خانمها علاقمند هستند که صورت زیبایی داشته باشند امروزه  خریدن یک کرم‌ پودرخوب مشکل است در  مورد انتخاب کرم پودر   بسیار دقت کنید که مناسب پوستان باش کرم‌پودر خود را به‌ گونه‌ای انتخاب کنید که با پوست صورت شما سازگاری داشته باشد. انتخاب نادرست کرم‌پودر باعث ایجاد لک و جوش شود اما انتخاب یک کرم‌پودر خوب، می‌تواند هم صورت شما را زیباتر کند و هم به سلامت پوست‌تان آسیبی نزند. این شما و این هم کرم‌پودرهای جدید بازار با برندهای مختلف برای روزهای بهاری‌تان.پوست را از کسالت درآورید
cream1

کرم‌پودر مک به کسانی توصیه می‌شود که پوست چربی دارند چون این کرم به جذب روغن اضافی پوست کمک می‌کند. این کرم‌پودر به دلیل رنگدانه‌های شفافش می‌تواند پوست را از حالت کسالت درآورد.  این محصول فقط کرم‌پودر نیست بلکه با spf 15 نقش ضدآفتاب هم دارد.


بافت ابریشمی در دیور

کرم‌پودر دیور دارای spf 25 است و برای انواع پوست‌ها توصیه می‌شود. کرم‌پودر دیور دارای ژل هیدرا است که پوست صورت را مرطوب می‌کند و به دلیل داشتن بافت ابریشمی پوست را نرم و صاف نگه می‌دارد. به کسانی که پوست حساس دارند، پیشنهاد می‌کنیم این کرم‌پودر را امتحان کنند.


طرفداران بورژوا زیاد هستند

cream2

کرم‌پودرهای بورژوا به دلیل قیمت اقتصادی‌اش، امروزه طرفداران زیادی دارد. این کرم‌پودر مخصوص پوست‌های چربی است که مستعد جوش و آکنه هستند و حاوی بنزوئیل پراکسید است. این محصول علاوه بر درخشان کردن پوست خاصیت مرطوب‌کنندگی هم دارد.


ادعایی از ایف سن لورن

cream3

کرم‌پودر ایف سن لورن یکی از جدیدترین کرم‌پودرهای موجود در بازار است. تولیدکنندگان این محصول به‌تازگی ادعا کرده‌اند که این کرم‌پودر می‌تواند پوست صورت‌تان را صاف‌تر و درخشان‌تر جلوه دهد اما با بافتی سنگین‌تر.


نوآوری جدید در کرم‌پودر گرلن
cream4

کرم‌پودر گرلن حاوی میکروفیوژن و پلیمرهای مصنوعی است. گرلن با نوآوری‌ای که در کرم‌پودر خود ایجاد کرده به شما کمک می‌کند ظاهری طبیعی، دیدنی و جذاب داشته باشید. از دیگر ویژگی‌های کرم‌پودر گرلن داشتن spf 20 است که در مقابل آفتاب هم از پوست شما محافظت می‌کند. این کرم‌پودر برای همه نوع پوستی مناسب است.


زردچوبه در نارس

cream5

برای کسانی که استفاده از کرم‌پودر باعث خشکی پوست‌شان می‌شود، کرم‌پودر نارس را پیشنهاد می‌کنیم نارس حاوی آنتی‌اکسیدان قوی برای محافظت از پوست است و بافت پوست را بهبود می‌بخشد. این کرم‌پودر دارای زردچوبه برای  درخشندگی پوست است.

منبع : مجله زندگی ایده آل