چطوری مژه‌های مصنوعی‌ را مرتب نگه داریم؟

false-eyelash-storage-

مرتب نگه داشتن مژه مصنوعی بسیار مشکل است اکنون ببینیم چگونه می توانیم آنها را مرتب نگه داریم که هم جا کم بگیرند و هم  خوب بمانند و خراب نشوند شیوه پیشنهادی ما را بخوانید

راه حل پیشنهادی ما چیست: جعبه‌ی پیچ و مهره!

قسمت‌های جداگانه‌ی یک جعبه‌ی پیچ و مهره، هر جفت مژه را کنار یکدیگر قرار می‌دهد و در عین حال، هر جفت مژه فضای کافی برای حفظ شکل ظریف خود را خواهد داشت.

بهترین ویژگی جعبه‌های پیچ و مهره، وجود آنها در اندازه‌های مختلف است که باعث میشود حتی یک معتاد به مژه مصنوعی با انبوهی از مژه‌ها هم، با خیال راحت یک مکان امن در قفسه‌ مژه مصنوعی‌هایش داشته باشد.

یک ایده‌ی دیگر برای مجموعه‌ی کوچکی از مژه‌ها، استفاده از یک جعبه‌ی ذخیره‌ی قرص هفتگی است. اگر هر روز از مژه مصنوعی استفاده می‌کنید، می‌توانید برای هر هفت روز، یک مژه مصنوعی اختصاصی کنار بگذارید تا هر روز ظاهری جدید داشته باشید.

این تنها چند ایده‌ی دست ساز و ساده برای جایگزینی جعبه‌های نگهداری مژه‌های مصنوعی با وسایل دیگر بود. چون ما مدت‌هاست که با نگهداری مژه مصنوعی‌هایمان در جعبه‌های بزرگ خداحافظی کرده‌ایم. جمع کردن همه‌ی آنها در یک جعبه‌ی جداکننده، باعث صرفه‌جویی در زمان و فضا برای ما می‌شود.

منبع : sorkhabsefidab.com

 

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۶:۲۰
اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)

ساختمان پزشکان

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.