bronzer-and-blusherدر انتخاب درجه رنگ رژگونه هم باید توجه داشته باشید که اگر درجه رنگ رژگونه برنزه به درستی انتخاب شود میتواند چهره ی شما را تغییر داده و زیباتربه نظر برسید.

 

طرفداران آرایش برنزه بسیار زیادند به همین دلیل تصمیم گرفته ایم به همین موضوع بپردازیم یادتان باشد هر سبکی را که برای آرایشتان انتخاب می کند حالت طبیعی صورت خود را حفظ کنید و توجه به نکات زیادی یک آرایش را بی نقص جلوه میدهد و یکی از آن نکات رژگونه می باشد.

نکاتی در مورد رژگونه برنزه

در انتخاب رژگونه برنزه باید به نکات زیادی توجه داشته باشید مانند رنگ پوست، رنگ ابرو، رنگ چشم و …

 

معمولا رژگونه برنزه بیشتر به پوست هایی با رنگ سبزه و گرم هماهنگی دارد و برای رنگ پوست های روشن باید با دقت بیشتری انجام شود تا از حالت طبیعی خارج نشود.

bronzer-make-up

برنزه کننده ها چندین نوع مختلف دارند :

۱) پودری ،

۲) کرم و یا ژل

پودر برنزه کننده، نوع مورد علاقه من است چون سریع و تقریباً بدون اشتباه است و انتخابی خوب برای پوست ها ی معمولی تا چرب می باشد .

از یک برس کوتاه و نرم برای مالیدن این برنزه کننده ها در جایی که نور آفتاب به طور طبیعی به صورت، پیشانی ، گونه ها ، بینی و چانة شما می خورد ،استفاده کنید . اگر پوستی خشک دارید یا اگر می خواهید پوستتان مر طوب به نظر یرسد ،از کرم آن استفاده کنید .

ژل برنزه کننده رنگی صاف و یکدست به شما می دهد و برای پوست ها ی بسیار چرب مناسب است .از انگشت یا اسفنج ها ی آرایشی برای بکار بردن کرم یا ژل برنزه کننده استفاده کنید .

bronzer-tips

نکاتی در مورد رژگونه برنزه

وقتی در مورد نوع برنزه کننده تصمیم گرفتید ، حالا رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید : روشن ، متوسط یا تیره . بر اساس اینکه چگونه به صورت طبیعی برنزه می شوید ، انتخاب کنید . برای مثال اگر زیر نور خورشید، پوست شما قهوه ای طلائی می شود ، رنگ برنزه متوسط برای شما بهترین است .

اکثر برنزه کننده ها یی که رنگی طبیعی دارند ، معمولاً قهوه ای متمایل به قرمزهستند ، درست مثل پوستی که زیر آفتاب برنزه شده باشد . سعی کنید از برنزه کننده ها یی که رنگشان به نارنجی می زند استفاده نکنید ؛ اینها روی هر پوستی مصنوعی به نظر می رسند .

وقتی در فروشگاه لوازم آرایشی هستید ، برنزه کننده ها را امتحان کنید . مقداری از آن را روی پوست خود بمالید و به بیرون مغازه بیایید تا ببینید زیر نور طبیعی چه انعکاسی دارد . برنزه کننده ها باید خیلی راحت با رنگ صورت شما آمیخته شوند و به آن گرما ببخشند . اگر رنگش بر روی صورت شما خیلی نارنجی و یا خیلی مشخص بود ، یک رنگ روشن تر را امتحان کنید .

منبع-آرایشیک