nail-shape

بخاطر دارید  زمانی ابروهای  نازک و ناخن های  دایره ای با فرنچ های ساده مد شده بود؟  اکنون می خواهیم ببینیم که  در سال 2015  ناخن ها چه مدلی درست می شوند؟

برای اینکه جواب سوال مان را بگیریم با دو آرایشگر حرفه ای، یکی در نیویورک و دیگری در لس آنجلس، مشورت کردیم و پاسخ آن ها را برایتان در اینجا آورده ایم.

ناخن بیضی- مربع داغ ترین مد ناخن امسال است. این شکل نیمی مربع و نیمی بیضی است و در واقع ناخن صافی است که گوشه هایش گرد شده است تا حالت طبیعی تری داشته باشد. به طور کلی مد سال 2015 زیبایی طبیعی است چه در آرایش چه در مو و ناخن. بعد از این مدت اخیر که ناخن های بلند و نوک تیز خیلی محبوب شده بود، به نظر می رسد که دنیای زیبایی دوباره به اصول سنتی زیبایی بازمی گردد و چهره ها و آرایش های طبیعی را تحسین می کند. درباره ناخن هم امسال، همانطور که گفتیم، ناخن های کوتاه با شکلی طبیعی بین بیضی و مربع مد شده است که با کوتاهی طبیعی که دارند همیشه تمیز و براق می مانند.

 

 

سال پیش روی ناخن ها طراحی های عجیب و رنگ خای تیره بسیاری دیدیم اما امسال همه به دنبال رنگ های خنثی و ناخن هایی زنانه تر و شیک تر هستند. چه ناخن های کوتاه و نازک چه ناخنی بلند و محکم دارید این شکل به دستان شما خوب خواهد آمد پس یک سوهان ناخن بردارید و ناخن هایتان را صاف و گوشه های آن را گرد کنید تا دستانی شیک و به روز داشته باشید.

منبع : nikoo.com