FDA-Sign

سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA) قلم انسولین همولوگ جدیدی با ظرفیت بیشتر به نامKwikPen را تایید کرد

این قلم از قبل از انسولین سریع الاثر پر شده است و می تواند راه موثرتری برای بهبود کنترل قند خون افراد مبتلا به دیابت ارائه دهد. این قلم حاوی مقدار 600 واحد مقدار انسولین  با فرمول U-100 در همان کارتریج 3 میلی متری است.

 به طور خلاصه، این بدان معنا است که این قلم برای استفاده ی طولانی تر مناسب است و گزینه ی کارآمد تر و راحت تری برای افراد مبتلا به دیابت نوع 1 و افراد مبتلا به دیابت نوع 2 وابسته به انسولین است.

دیوید کندال، معاون امور پزشکی شرکت Lilly Diabetesمی گوید: دیابت یک بیماری پیشرونده است که غالبا به افزایش دوز انسولین در طول زمان برای کنترل بهتر قند خون بیمار نیاز دارد، تغییر کمتر قلم در هر ماه ممکن است به افرادی که نیاز به تزریق دوز روزانه ی بالاتری از انسولین پس از صرف غذا دارند، کمک کند و با زندگی روزمره ی آنها تناسب بهتری داشته باشد.

انسولین همولوگ سریع الاثر برای بهبود کنترل قند خون افراد مبتلا به دیابت مناسب است. طبیعت سریع الاثر بودن آن باعث می شود احتمال بروز هیپوگلیسمی شدید نسبت به انسولین های طولانی الاثر بیشتر باشد.

مایک میسون، معاون لیلی دیابت در آمریکا می گوید: ما افتخار می کنیم که برای پیشبرد تعهد ما در حمایت از افراد مبتلا به دیابت، قلمHumalog U-200 KwikPen را به منظور بهبود کنترل بیماری ارائه کرده ایم، این محصول جدیدترین نمونه از کارهای شرکت لیلی در ارائه ی گزینه های در حال پیشرفت برای درمان دیابت است.