561023_154860904653561_45908157_n

لیموترش علاوه بر لاغر کردن و از بین بردن چربی ها ؛ بسیاری از مشکلات گوارشی  مانند تهوع، سوزش معده و انگل   یبوست را درمان میکندد.لیمو به از بین بردن  سنگ کیسه صفراکمک میکند و پاک کننده کبد و سم زدا است. لیمو یک ضد عفونی کننده طبیعی است که می تواند در درمان مشکلات پوستی بکاررود. لیمو غنی از ویتامین C است  گفته می شود که  به کاهش چین و چروک و لکه بر روی پوست کمک میکند.

لیموترش هضم و جذب مواد مغذی با افزایش سوخت و ساز بدن را بهبود می بخشد.

برای اینکه سریع تر به وزن ایده آل خود برسید بهتر است قبل از خوردن صبحانه، آب با لیمو ترش بنوشید.
نوشیدن آب همراه با لیموترش نه تنها به روند کاهش وزن شما سرعت می بخشد، بلکه بدن شما را از سموم پاک کرده و باعث افزایش انرژی در شما می شود.

برای اینکه بدانید چگونه از این دو ماده برای کاهش وزن باید استفاده کرد مراحل زیر را دنبال کنید:

وقتی صبح از خواب بیدار می شوید یک برش لیمو ترش را درون یک لیوان آب گرم ریخته و میل کنید. نوشیدن آب گرم همراه با لیمو، با رفع سستی و تنبلی از سیستم گوارش، به کاهش وزن کمک می کند.

برای انجام این کار باید آب را در مایکروویو یا درون ظرفی داغ کرده سپس درون لیوان بریزید و یک برش از لیمو ترش را درون آن بریزید و بگذارید کمی خنک شود سپس مانند چای آن را بنوشید.
هنگام صبح، یک عدد لیمو ترش را خوب شسته و آن را به صورت درسته درون دستگاه غذاساز به صورت پوره درآورید و به آن را به آبی که طی روز می نوشید اضافه کنید.( در صورت کوچک بودن لیمو ترش، از تعداد بیشتری استفاده کنید)پکتین موجود در پوست لیمو ترش، به خاطر سرشار بودن از فیبر، علاوه بر این که مانع از جذب سریع قند در بدن می شود، رفع عطش نیز میکند.

مخلوط کردن پوره لیمو ترشیا یک برش لیمو با چای و سرکه سیب، سرعت کاهش وزن را به حداکثر می رساند.

سرکه سیب و لیمو ترشدو ماده ای هستند که کاهش وزن را سریع تر می کنند.
چای سبز و چای اوولانگ همرا با لیمو ترش از بهترین چای هایی هستند که به کاهش وزن کمک شایانی می کنند .سعی کنید آب زیادی همراه با لیمو بنوشید چرا که هر چه بیشتر آب بنوشید، سریع تر لاغر می شوید.