homeopathic

بهترین روش جانبی شایع دیگر ، معالجه امراض به کمک هموپتی است که خانواده سلطنتی بریتانیا از این روش استفاده می کرد و در بیشتر بخشهای کشور طرفدار داشت . هموپتی مانند شبه درمانی به کار می رود ( یعنی بسیاری از مواد رقیق محلولها  وجود دارند ، که مقدار مصرف بالای ان باعث تحریک علایم بیماری در شخص سالم می شود که مریض از آن دررنج است ) . راه دقیقی که این مقدار مصرف کم انجام می دهد روشن نیست ، اما به نظر می رسد که به بدن این امکان را می دهد تا برآورد ماهرانه ای از مواد اصلی ایجاد کند و به طور صحیحی عمل کند .
مواد اصلی مربوط تنوع گستر ده ای دارند . آنها شامل طیف وسیعی از گیاهان و فراورده های گیاهی ، سازواره های عفونی گرفته شده ازچیزهایی که باعث بیماری شده و املاح معدنی مانند سولفور می باشند . در حالی که در درمان مرسوم مقدار داوری زیاد تری را برای بیشتر موثر واقع شدن ، می دهند اما هموپتی خلاف این نظریه را دارد . هر چه داروهای هموپتی بیشتر رقیق شوند ، آنها قویتر به نظر می آیند . تئوری ارائه شده هموپتی آن است که از تکه سولفوری که از شما دارید خوشحال است اما او علاقه بیشتری خواهد داشت ، اگر شما بتوانید قرصهای شکری رقیق سولفور را به مقدار زیادتری از مولکولهای اصلی داشته باشید . با وجود ظاهر غیر منطقی آن ، شواهد علمی بسیاری وجود دارد حاکی از آن که یک چنین آمادگی هایی اثر های زیستی دارند .

دارو های هموپتی باید با دقت انتخاب شوند . یک همدردی مشورتی یا پیرو دارویی هموپتی ، شما را برای یک روش زندگی آماده می کند ، که قادر است علائم بیماری شما را تصحیح کند و پیشنهادهایی را برای تغییراتی که از برگشت آنها جلوگیری می کند انجام دهد . معالجه سر خود با درمانهای عمومی خانگی ، اغلب غیر موثر است ، اما استفاده از افراد ماهر ، و انتخاب درمانهای در خور ، به طور حتم می تواند نتایج خوبی را به دنبال داشته باشد . به نظر می رسد نسبت به آلرژی و وضعیتهای مصونیت خودکار به طور ویژه ای پاسخگو باشند .
متأسفانه ، هموپتی با روش درمانی مرسوم آلوده شده است . بعضی از درمان کننده ها برای درمان بیمارانشان علی رغم بررسی وضعیتهای شخصی و ماهیت علائم بیماری رو به رو شده اند . اما با این وجود مانند یک طبیب سنتی ، طبابت خود را ادامه می دهند. درمان کردن آنها تمالاً آسیبی به بیماری نمی رساند ، اما تحت این شرایط وضعیت آنها چندان خوب هم نمی باشد .