Catch-a-Cold

زمانی که از علائم بیماری رنج می برید درمان منطقی ، درک پاره ای از نیاز مندیهای عمومی غذایی بدن است . متوقف سلختن علائم بیماری که قسمتی از فرایند بهبودی است کاملا غیر عاقلانه است . تعدادی از مردم عقیده دارند که مبتلا به آنفولانزا هستند  در صورتی که متخصصان ،سرماخوردگی حادی را تشخیص می دهند چونکه این دو وضعیت دارای شکلهای مشابهی است و هر دو توسط عفونتهای ویروسی به وجود می آیند .  اختلاف آنها ممکن است کم و نزدیک شدن به هدف باید مشابه با برچسب مخصوص حشره ای که به آزمایشگاه تحویل شده ، باشد . در وهله اول علائم عفونتهای ویروسی ظریف هستند شما ممکن است تا حد کمی نا متعادل همراه با درد عضلانی باشید ؛ خسته یا افسرده و دستگاه کنترل دمای بدن ممکن است کمی منحرف و تا حد کمی دچار سردرد و التهاب باشید . اینها علائمی هستند که سلولهای در حال تهیه مداخله گر و به وسیله پاسخ  به آنها  کمک خواهد کرد کع شما بتواید از پیشرفت عفونتهای کاملا متورم شده دوری کنید . اگر گمان کنید که می توانید با عفونت مبارزه کنید این فکر خوبی برای از میان برداشتن  ناراحتی از طریق مصرف دارو ها ونوشیدن قهوه نیست چونکه شما با ادامه این درمان محافظ می شوید . با کاربدنتان ؛ دقتی را به نیاز مندیهای سلامتی خود از راه اطمینان به اینکه به طور مناسبی می خورید  مبذول دارید . آب میوه تازه برای تامین ویتامین c بسیار مناسب است مخصوصا پرتقال یا سایر مکبات و میوه های شیرین به بخش 18-4 (ج) مراجعه کنید نوشیدن مقدار زیادی آب خالص یا آب میوه ، بدن را گرم نگه دارید و شبها  را زود بخوابید . فعالیتهای سنگین یا دویدن را متوقف  کنید .

با پول یک پیتزا لاغر شو

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت

sick_man_on_couch
به هر حال ، عفونت ممکن است  با وجود رعایت همه ی جوانب دوباره شما را از پای درآورد . در دومین مرحله با علائمی که به طور کامل تمامی آنها برای ما روشن است ، عفونت مشخص تری شود . درد و رنج ، عطسه کردن ، گلودرد ، کرفتگی بیتی و تب از مشخصه های عمومی سرما خوردگی هستند . با کار کردن روی بدنتان طول زمان درد و رنج را به حداقل برسانید . علائمی  راکه  وضعیت آن تشخیص داده نشده کاملا متوقف نسازید . آنها بخشی از واکنشهای حفاظتی شما هستند . بجای اینکه تب را با آسپرین یا استامینوفن پایین بیاورید شما باید ابتدا به طریقه ای صحیح آن را بالا ببرید ، حداقل برای یک روز یا کمی بیشتر تا توان مقابله کنندگی بدن شما به حداکثر برسد . به گونه ای که عرق ریزی پیدا کنید ، حتی اگر عرق از شما سرازیر است خودتان را گرم نگه دارید . اگر شما احساس خستگی می کنید ، همراه با کتاب خواندن به رختخواب بروید . هنگام شیوع بیماری  فکر شغل روزانه ، مدرسه ، جلسه و کار را از سر بیرون کنید ، چون با این عمل شما صرفا ویروس را پخش کرده ، بهبودی خودتان را هم به تاخیر می اندازید .
به مقدار قابل توجهی ، از مایعات گونه گون بنوشید ؛ آب میوه به مراتب بهتر است . دارو های سنتی را آزمایش کنید : یک قاشق چای خوری عسل را با آب گرم رقیق کنید و آب لیموی تازه را به آن اضافه کرده ، بنوشید . مصرف ویتامین های ضد عفونت و ویتامین c را افزایش دهید ، تا آنجایی که می توانید از فهرست غذاهای بخش 18-4 (ج) بخورید .
شواهد نشان داده که مصرف مقدار زیاد ویتامین c می تواندجلوی پیشروی سرماخوردگی را بگیرد . این امر ممکن است برای افرادی که برحسب عادت به اندازه کافی از سبزیجات و میوه تازه برای کسب رژیم مناسب ئیتامین ها مصرف می کنند ، کارساز نباشد ، و تحقیق روشن می کند که احتمالا در زنان نسبت به مردان فائده کمتری دارد . اما اغلب برای کسانی که چند روز گس از زمان مصرف ، با افزایش اوره روبه رو نمی شوند ، به نظر می رسد که مصرف آن آسیبی به بار نیاورد . ما هنوز اعتقاد راسخ پیدا نکرده ایم که بدن از اسید اسکوربیک های مصنوعی همان آما دگی را کسب می کند که می تواند با مصرف منابع طبیعی ویتامین c به دست آورد . استفاده از بخار آب گرم به شکل بخور ، کار مخاطی بینی را در روبرویی با مشکلات آسان می کند و به مبارزه نیرومندانه بدن در غشای داخلی بینی کمک می کند . ظشتی را از آب جوشیده پر کنید و حولهد ای را روی سرتان بیندازید و بخار آب را تنفس کنید اما دقت کنید که آب جوش بینی شما را نسوزاند . جوهر نعناع را در آب بریزید ممکن است به باز شدن مجاری تنفسی کمک کند .
معالجه با بخورآب گرم برای بچه هایی که سرما خورده اند بسیار مفید است ؛ هوای بخار آب گرم علائم مریضی را آرامش می دهد  و به آنها کمک می کند تا آرامتر تنفس کنند و بهبودی یابند ، اجازه دهید در حمامی که دارای بخار است  بازی کنند یا اینکه در آشپزخانه ظرف آب جوش قرار دهید و در و پنجره ها را ببندید ، اما مراقب باشید که آنها ظرف آب جوش را واژگون نکنند و خودشان را نسوزانند