f07fbe9537ec1196112b8d807965ab56
انتخاب پوشاک شیک و زیبا برای فرزند و نحوه پوشش و رنگ و طرح آن ها برچه اساسی باید صورت بگیرد با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 یکی از ابزارهای شما برای آراسته جلوه دادن کودک‌تان در این روزها، ترکیب کردن لباس‌های طرحدار با ساده است. اگر مثل ما یک پیراهن طرحدار را انتخاب کرده‌اید، می‌توانید با کمک یکی از رنگ‌ها که در پیراهن غالب نیست، کت را انتخاب کنید و برعکس. نه‌تنها در مورد کت، بلکه برای انتخاب زیور‌آلات هم می‌توانید از رنگی که در لباس به کار رفته اما رنگ غالب پیراهن نیست استفاده کنید.

قاب کودکانه و هماهنگ این عینک آفتابی به شما اجازه می‌دهد با یک تیر دو نشان بزنید و گذشته از حفظ سلامت چشم‌های دخترتان، او را آراسته‌تر هم نشان دهید.

گل کوچک روی کت شاید در نگاه اول زیاد به چشم نیاید اما توانسته سادگی را از کت کودک شما بگیرد.

این گوشواره‌های براق با ترکیبی از  رنگ‌های  پیراهن انگار برای این پیراهن ساخته شده‌اند.

کفش‌هایی که مچ‌شان با بند روی پای کودک‌تان بسته می‌شوند، می‌توانند ساق‌های کودک شما را کشیده‌تر نشان دهند.

تابستان فصل لباس‌های گلدار است. پس فرصت همرنگ شدن با طبیعت را از دختر کوچولوی‌تان نگیرید. اگر برای استفاده از کفش براق مصمم هستید، با این تل براق هماهنگی را تمام کنید.

دختر بچه ها عاشق این زیور‌آلات هستند. حتی اگر با آنها زیباتر به نظر نرسند، لااقل اعتماد به نفس بیشتری در کنارشان پیدا می‌کنند.

کفش براق می تواند به لباس ساده او رسمیت بیشتری دهد اما اگر دوستش ندارید، می توانید یک کفش مات ساده را هم انتخاب کنید.

برای ‌مهمانی‌های شب: سنگینی لباسی با رنگ تیره را می‌توانید با این گل‌های رنگارنگ بشکنید اما اگر چنین لباسی را برای یک ‌مهمانی شب انتخاب کرده‌اید، بد نیست با کمی برق و پولک ظاهر دختر کوچولوی‌تان را رسمی‌تر کنید. کفش‌های پولکی و برقی که با کمک این تل روی موهایش می‌نشیند، می‌تواند بهترین فرصت را برای این کار فراهم کند. حالا که مراسم رسمی است، زیور‌آلاتی که انتخاب می‌کنید هم نباید شلوغ و چند رنگ باشند. مروارید‌های صورتی چیزی از ظاهر کودکانه دختر شما کم نمی‌کنند، پس با شجاعت از آنها استفاده کنید.

روی سادگی رنگ بپاشید
به کار گرفتن زیور‌آلات طرحدار برای یک لباس ساده می‌تواند یکی از راه‌های رسیدن به چنین هدفی باشد، اما مراقب باشید این ابزار را به اندازه به خدمت بگیرید. کسی هست که به زیبا جلوه کردن رنگ سفید کنار سورمه‌ای شک داشته باشد؟ اگر هم چنین کسی وجود داشته باشد احتمالا نوار باریک سورمه‌ای که زیر سجاف پیراهن کار شده شکش را برطرف می‌کند.  اما به یاد داشته باشید که شما المان چهارخانه را روی پاپیون و عینک به کار گرفته‌اید، پس نیازی نیست زیاده‌روی کنید و با کفش و ساعت چهارخانه ظاهر کودک‌تان را بیش از حد شلوغ کنید. ساعت قرمز ساده هم با نوار زیر سجاف هماهنگ است و هم با عینک‌آفتابی و پاپیون.

برای آرام‌ها
بازی با رنگ‌های متعدد همیشه باعث خوش‌تیپ شدن کوچولوی شما نمی‌شود. گاهی نوعی یکنواختی آرامش‌بخش می‌تواند او را از همیشه زیباتر نشان دهد. این ترکیب را ببینید؛ رنگ‌ها همه حول محور آبی و طوسی می‌چرخند و در این طیف کمرنگ و پررنگ می‌شوند. شاید باور نکنید اما همان بندکفش‌های قهوه‌ای که سهم کوچکی را در این ست به خود اختصاص داده‌اند، می‌توانند این یکنواختی را از خطر بی‌روح شدن نجات دهند. گذشته از این، همه‌ ما می‌دانیم که قهوه‌ای و آبی چقدر در کنار هم زیبا جلوه می‌کنند و حتی اگر اهل انتخاب چنین ست‌های آرامی نباشید، می‌توانید با انتخاب پیراهنی که راه‌راه آبی و قهوه‌ای دارد به این ست جان دهید.

انتخاب‌تان را محدود نکنید
برای انتخاب جنس لباس هیچ محدودیتی ندارید. تصور می‌کنید نمی‌توانید کفش ورنی را با شلوار جین هماهنگ کنید؟ در اشتباهید! اگر نوع کفش را درست انتخاب کنید، می‌توانید سراغ هر جنسی بروید. به این کفش ورنی نگاه کنید، شک نداشته باشید که در کنار یک شلوار کتان مناسب هم زیبا به نظر می‌رسد.

زیبایی بدون رژ لب
دور لوازم آرایشی را خط بکشید. نه لب‌های دختر‌تان نیازی به پررنگ‌تر شدن دارند و نه صورت پسر‌تان نیازی به سفید‌تر شدن. باز شدن پای لوازم آرایشی به تیپ کوچولوی شما، می‌تواند همه زحمتی که برای انتخاب لباس‌های کودکانه زیبا کشیده‌اید را به هدر دهد. اگر کوچولوی‌تان می‌خواهد پا در کفش شما کند، می‌توانید با خرید مرطوب‌کننده‌های لبی که ظاهری شبیه رژ دارند، خیالش را راحت کنید.

جزئیات را نادیده نگیرید
تنها پیراهن و شلوار کودک‌تان نیست که با درست انتخاب شدن او را زیبا و آراسته نشان می‌دهد. شما باید به همه جزییات به‌ظاهر نادیدنی هم توجه کنید. فکر می‌کنید جوراب آقا کوچولو دیده نمی‌شود؟ اگر وقت نشستن دیده شد چه؟ پس ریسک نکنید و زحمتی که برای انتخاب لباس کشیده‌اید را با یک سهل‌انگاری به باد ندهید.

خودکفا باشید
می‌توانید سری به بازار بزنید و انواع مهره‌های رنگی و گیره‌های سر ساده را بخرید و هر زمانی که اراده کردید، گردنبند و گل‌سرهای هماهنگ با لباس کودک‌تان را از آنها بسازید. فقط کافی است در انتخاب رنگ‌های متضاد خوب عمل کنید.

 سیب سبز