670px-Get-Rid-of-Spots-and-Acne-Using-Black-Tea-Step-5

در بخش زیبایی پوست برای شما طریقه صاف کردن پوست را با چای  آموزش میدهیم .اگر این روش را امتحان کنید میبینید که پوستتان رفته رفته صاف و روشن می شود و هیچ لک و جوشی باقی نخواهد ماند . برای همیشه از دست لک وجوش خلاص خواهید شد و دیگر نیازی به داروها و کرمهای گران قیمت نیست این آموزش را یاد میگیریم

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

در این آموزش خواهیم آموخت که چطور با ساده ترین مواد و روش ها می توانیم پوستی صاف و روشن داشته باشیم و از شر جوش های مزاحم و لک های پوستی برای همیشه خلاص شویم .

گام ۱ :

یک فنجان را از آب پر کنید . و این میزان آب را طوری در نظر بگیرید که یک بخش فنجان با آب گرم و دو بخش آن با آّب سرد پر شده باشد . هنگامیکه به درجه حرارت مطلوب رسیدید ، چای کیسه ای را داخل فنجان قرار دهید .

670px-Get-Rid-of-Spots-and-Acne-Using-Black-Tea-Step-1

گام ۲ :

اجازه دهید تا چای کیسه ای برای چند دقیقه داخل آب بماند . تا زمانیکه آب موجود در فنجان به رنگ قهوه ای در آید ( همانند شکل ) .

670px-Get-Rid-of-Spots-and-Acne-Using-Black-Tea-Step-2

گام ۳ :

روی یک سطح صاف دراز بکشید . سعی کنید روبالشتی بالش زیر سر خود را عوض کنید و از روکش های قدیمی و کهنه استفاده کنید تا در صورت ریختن چای بر روی آن از لک شدن آن نگران نشوید .

670px-Get-Rid-of-Spots-and-Acne-Using-Black-Tea-Step-3

گام ۴:

چای کیسه ای را مستقیما روی صورت خود قرار داده و به آرامی تمام پوست خود را با استفاده از آن ماساژ دهید . همانطور که اینکار را انجام می دهید به خاطر داشته باشید که محتوای چای ، خشک می شود بنابراین لازم است تا چند بار اینکار را انجام دهید و آنرا داخل فنجان وارد کنید . سعی کنید چای را بیشتر روی مناطقی از پوست که قرمزی دارند ، جوش دارد مخصوصا روی بینی و اطراف چشم قرار دهید

منبع-learncloob