670px-Get-Rid-of-Spots-and-Acne-Using-Black-Tea-Step-5

در بخش زیبایی پوست برای شما طریقه صاف کردن پوست را با چای  آموزش میدهیم .اگر این روش را امتحان کنید میبینید که پوستتان رفته رفته صاف و روشن می شود و هیچ لک و جوشی باقی نخواهد ماند . برای همیشه از دست لک وجوش خلاص خواهید شد و دیگر نیازی به داروها و کرمهای گران قیمت نیست این آموزش را یاد میگیریم

در این آموزش خواهیم آموخت که چطور با ساده ترین مواد و روش ها می توانیم پوستی صاف و روشن داشته باشیم و از شر جوش های مزاحم و لک های پوستی برای همیشه خلاص شویم .

گام ۱ :

یک فنجان را از آب پر کنید . و این میزان آب را طوری در نظر بگیرید که یک بخش فنجان با آب گرم و دو بخش آن با آّب سرد پر شده باشد . هنگامیکه به درجه حرارت مطلوب رسیدید ، چای کیسه ای را داخل فنجان قرار دهید .

670px-Get-Rid-of-Spots-and-Acne-Using-Black-Tea-Step-1

گام ۲ :

اجازه دهید تا چای کیسه ای برای چند دقیقه داخل آب بماند . تا زمانیکه آب موجود در فنجان به رنگ قهوه ای در آید ( همانند شکل ) .

670px-Get-Rid-of-Spots-and-Acne-Using-Black-Tea-Step-2

گام ۳ :

روی یک سطح صاف دراز بکشید . سعی کنید روبالشتی بالش زیر سر خود را عوض کنید و از روکش های قدیمی و کهنه استفاده کنید تا در صورت ریختن چای بر روی آن از لک شدن آن نگران نشوید .

670px-Get-Rid-of-Spots-and-Acne-Using-Black-Tea-Step-3

گام ۴:

چای کیسه ای را مستقیما روی صورت خود قرار داده و به آرامی تمام پوست خود را با استفاده از آن ماساژ دهید . همانطور که اینکار را انجام می دهید به خاطر داشته باشید که محتوای چای ، خشک می شود بنابراین لازم است تا چند بار اینکار را انجام دهید و آنرا داخل فنجان وارد کنید . سعی کنید چای را بیشتر روی مناطقی از پوست که قرمزی دارند ، جوش دارد مخصوصا روی بینی و اطراف چشم قرار دهید

منبع-learncloob