Subject: angry wife for Ellie On 2013-11-18, at 11:36 PM, Henderson, David wrote: Jealousy, angry, wife, husband Dreamstime  Angry wife.jpg.jpg

ممکن است شما با برخی رفتارهایتان منجر به ناراحتی همسرتان شوید در حالی که خودتان خبر ندارید و نمیدانید چگونه وی را آزرده خاطر می کنید.

تا به حال شده با خود فکر کنید که شاید بعضی رفتارهای زنانه شما به‌شدت شوهر یا نامزدتان را آزرده خاطر کند و حتی موجب دور شدن او از شما شود؟ درباره این رفتارها، مردها بیشتر می‌توانند حرف بزنند؛ به همین دلیل سراغ مردان رفتیم و از آنها پرسیدیم بیشتر از همه کدام رفتارهای همسرشان برای‌شان غیر قابل تحمل است.

رفتارهایی که شوهرتان را آزار می دهد تمام وقت آزاد او برای شما نیست این کاملا درست است که یک زن دوست دارد تا حد ممکن به همسر و عشق زندگی اش نزدیک شود و نگذارد او هیچ وقت احساس تنهایی کند؛ مردها تا اینجا هیچ مشکلی ندارند اما گله آنها از آنجا آغاز می شود که می گویند: ما هم دوست داریم که همسرمان همیشه و در همه لحظات خوب و بد زندگی همراه مان باشد اما خانم ها فکر می کنند تمام وقت آزاد مردشان تنها باید به آنها اختصاص داشته باشد نه هیچ چیز دیگر.

این دقیقا جایی است که می تواند برای ما آزاردهنده باشد.مرد می تواند عاشق همسرش باشد ولی دوست دارد گاهی زمانی را به خودش اختصاص دهد و به دنبال کارها و تفریحاتی برود که به تنهایی از آنها لذت می برد.

نباید تصور کرد این کار یک دیوار دفاعی است؛ مردی که برای خودش نه علاقه ای داشته باشد، نه یک فعالیت مثلا ورزشی یا… دیگر چه چیز از او باقی می ماند.

سعی کنید در مورد چیزهایی که چندان مهم نیستند احساسات کمتری به خرج دهیدوقتی هم زن و هم شوهر علایق شان را بشناسند و برای خودشان به تنهایی وقت بگذارند، در وقت های با هم بودن زمینه های بیشتری برای صحبت کردن و تحسین یکدیگر خواهند داشت.

همه آدم ها به زمانی نیاز دارند که تنها بوده و فرصت نفس کشیدن داشته باشند.شکستن ناخن دلیل خوبی برای گریه نیست مردها به راحتی با ابراز احساسات شدید زن ها معذب و آزرده خاطر می شوند. شکستن ناخن یا پاشنه کفش یا خرد شدن شیشه عطر یا…

هیچ کدام دلیل نمی شود که بخواهید مقابل همسرتان شروع به گریه کنید.ابراز احساسات زیاد برای موضوعات کوچک شاید برای زنان امری عادی باشد اما مردها بیشتر آن را یک نمایش بیش از اندازه می دانند؛ سعی کنید در مورد چیزهایی که چندان مهم نیستند احساسات کمتری به خرج دهید؛ شاید لازم باشد وقتی اتفاق می افتد چند لحظه فکر کنید و ببینید آیا فردا یا هفته آینده هم به خاطراین موضوع ناراحت خواهید بود؛ اگر جواب شما نه است پس این موضوع ارزش فکرکردن و احساساتی شدن بیش از اندازه را ندارد. وقتی مدام به او زنگ می زنیدمردانی هستند که می گویند
از اینکه همسرشان هر 10 دقیقه یک بار تلفن می زند و مدام پیامک های بی معنی می فرستد کلافه شده اند؛ از اینکه در تمام طول روز همسرشان زنگ می زند و مکان آنها را چک می کند اذیت می شوند، از اینکه باید برای هر چیز کوچکی جواب پس بدهند احساس ناامنی می کنند.

مردها وقتی مشغول کاری هستند توجه بیش از اندازه را دوست ندارند. ممکن است در ابتدا درباره تماس ها و توجهات بیش از اندازه همسرشان اعتراضی نکنند ولی به مرور کلافه می شوند و حتی گاهی با روش های متفاوت سعی می کنند از جواب دادن طفره بروند.قبل از اینکه بخواهید.

برای چندمین بار در طول روز به همسرتان زنگ بزنید کمی فکر کنید که آیا کار شما آنقدر مهم هست که بخواهید سر کار با او صحبت کنید و وقتش را بگیرید و ذهنش را از مسائل کاری منحرف کنید. مردها وقتی مشغول کاری هستند توجه بیش از اندازه را دوست ندارند.

ممکن است در ابتدا درباره تماس ها و توجهات بیش از اندازه همسرشان اعتراضی نکنند ولی به مرور کلافه می شوند و حتی گاهی با روش های متفاوت سعی می کنند از جواب دادن طفره بروند.یادتان باشد لازم نیست شما به عنوان یک زن هر چیز کوچک و هر حرکتی که می کنید را به همسرتان گزارش دهید و بالطبع او هم دوست ندارد همه چیز را به شما گزارش دهد؛ اینکه کجا هست الان به چه چیزی فکر می کند.

به او زمان بدهید که گاهی شما را نداشته باشد و دلش برای تان تنگ شود.برای موضوعی که مهم نیست نباید خیلی شلوغ کنید. در حقیقت صدای بلند و زیاد حرف زدن در مورد چیزهای بی معنی برای همه آزاردهنده است و چندان زن و مرد نمی شناسد جیغ ممنوع!

با خنده و صدای بلند حرف زدن و مدام با نفس بریده بریده (براثرخنده ) ماجراهای نه چندان جالب را تعریف کردن همیشه خوشایند نیست. بیشتر مردها در این زمان مدام در این فکر هستند که چه زمان این صحبت های آزاردهنده تمام می شود؛ شاید خودتان هم دیده باشید که گاهی اوقات مردها خودشان دور هم جمع هستند با هم می گویند: فلانی چطور زنش را با آن همه سر و صدا تحمل می کند؟

برای موضوعی که مهم نیست نباید خیلی شلوغ کنید. در حقیقت صدای بلند و زیاد حرف زدن در مورد چیزهای بی معنی برای همه آزاردهنده است و چندان زن و مرد نمی شناسد.

شما جاسوس نیستیدیکی از اتفاقات بدی که می تواند برای یک مرد بیفتد این است که ناگهان ببیند همسرش در حال جست وجو در وسایل شخصی مثل کیف و موبایل است و در میان ای میل ها و شبکه های اجتماعی گردش می کند.

چه کسی به شما این اجازه را داده که می توانید وارد حریم شخصی همسرتان شوید و همه وسایل شخصی او را زیر و رو کنید؟ چرا فکر نمی کنید این یک رفتار کاملا غیراخلاقی است. در مقابل جمع از او بد نگوییدمردها دوست ندارند جلوی جمع از آنها بد بگویید به خصوص در میان اعضای خانواده و دوستان خودشان. اگر شما شروع کنید در مقابل دیگران از همسر یا نامزدتان بد بگویید اولین چیزی که به ذهن آنها می رسد این است که شما چقدر نادانید که با مردی زندگی می کنید که رفتارهایش را نمی پسندید. یادتان باشد تنها چیزی که دیگران باید از شما و زندگی شخصی تان بشنوند این است که چقدر همسر خوبی دارید و در کنار هم خوشبختید. مردتان را تحسین کنید و مطمئن باشید که او همیشه قدردان خواهد بود. اگر بیش از حد آرایش می کنیدبیشتر مردها دوست ندارند که همسرشان ناخن های بسیار بلند داشته باشد یا موهای مصنوعی و اکستنشن بگذارد یا بیش از اندازه آرایش کند. آنها چهره طبیعی زنانه شما را بیش از هر چیزی دوست دارند.

یک چهره طبیعی بیشتر از هرچیزی برای مرد جذابیت دارد و چیزهای بیشتری را به او می گوید. شاید بگویید همه مردان به یک زن عمل کرده و آرایش کرده بیشتر توجه می کنند اما باور کنید آنها چهره زنانه شما را بیشتر دوست دارند در غیر این صورت با شما ازدواج نمی کردند.

الان به چه فکر می کنی؟الان به چه فکر می کنی؟ این جمله ای است که خیلی از خانم ها از شوهران شان می پرسند؛ اما واقعا چرا مهم است که او در فلان لحظه خاص چه فکری در ذهن دارد و به چه می اندیشد، اگر کمی واقع بینانه نگاه کنید متوجه می شوید که این سۆال چقدر می تواند برای شخص مقابل آزاردهنده باشد و او را از دنیای آرام خودش بیرون می کشد. ( ایران مطلب)