Ruta_graveolens

محققان در کشور ایتالیایی  تاثیر اعجاب انگیز و معجزه آسای گیاه سداب در  از بین بردن  سلول های بدخیم تومورهای مغزی و سرطان ها کشف کردند محققان این پژوهش را در کالج ناپلز کشور ایتالیا انجام دادند این گیاه مدیترانه ای از گروه مرکبات است که در از بین بردن و کشتن سلول های بدخیم و خطرناک که از نوع رایج ترین و علاج ناپذیرترین شکل تومورهای مغزی هستند، بسیار موثر است.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

این گیاه از ویژگی فوق العاده ای برای نابود ساختن سلول تومورهای مغزی و بیماری های خطرناکی چون سرطان ها برخوردار است.

بر اساس مطالعات و بررسی های انجام شده در مورد گیاه سداب (Ruta graveolens)، این گیاه مدیترانه ای تازه کشف شده می تواند بدون آسیب رساندن به سلول های سالم اقدام به کشتن و از بین بردن سلول های بدخیم نماید.

عصاره گیاه سداب قادر است تا سلول های بدخیم تهاجمی تومور مغزی گلیوبلاستوما را بدون این که آسیبی به سلول های سالم وارد کند، از بین برده و نابود سازد.

«کلودیا سینیگلیا»، استادیار گیاه شناسی دانشگاه ناپلز، در این رابطه می گوید: «مواد طبیعی منبع مهمی از مولکول های جدید با فعالیت درمانی در بسیاری از بیماری های خطرناک از جمله انواع سرطان ها هستند.»

منبع : medplant.ir