mascar

زمانی که قصد دارید به مهمانی شب بروید باید آرایش  متفاوتی داشته باشید . برای آرایش شب مواردی را باید بدانید  که توجه شما را به آن جلب می کنم آرایش چشم برای میهمانی های شب تفاوت بسیاری با میهمانی های عصر و روز دارد. برای میهمانی های شب چشم شما باید به زیبایی بدرخشد و برای این کار کافی است چند نکته اساسی را بدانید.

برای میهمانی های شب شما نیاز به آرایشی دارید که چشمان شما را درخشان و زیبا کند. برای آرایش چشم مخصوص میهمانی های شبانه کافی است چند نکته زیر را بدانید.

 

آرایش چشم مخصوص میهمانی های شب را چگونه انجام دهیم؟

 

قدم اول برای آرایش چشم مخصوص شب :

با استفاده از فونداسیون‌های ۱۵ ساعته، پوست خود را تراز ( یکدست ) ساخته و چاله‌های پوست خود را پر کنید. از انگشت برای مالیدن آن استفاده کنید.

 

قدم دوم برای آرایش چشم مخصوص شب :

با استفاده از قلم‌ مو، کرمی را که برای دوام بیشتر ساخته‌ شده و درجه رنگش، یک درجه از رنگ پوستتان روشن‌تر است، زیر چشمان خود بکشید، برای پخش کردن آن از انگشتانتان استفاده کنید.

 

قدم سوم برای آرایش چشم مخصوص شب :

برای ماندگاری بیشتر رژ‌گونه، ابتدا با انگشتان خود مقداری رژگونه کرمی بمالید، سپس با پودر رژگونه، یک لایه بر روی آن اضافه کنید.

 

قدم چهارم برای آرایش چشم مخصوص شب :

برای پر‌ کردن جاهای خالی درون ابرو‌های تان ، از سایه های مخصوص ابرو استفاده کنید.

91b65280-951e-11e4-9841-bda34dd994f3_EYES_Med-ContourEyeShadow_Step2

قدم پنجم برای آرایش چشم مخصوص شب :

برای داشتن یک رژ لب خوش رنگ و ماندگار برای یک میهمانی طولانی نیاز به آن دارید که رژ لب تان را در طول میهمانی تجدید کنید ، اما اگر رژی که استفاده می‌کنید رنگ نزدیک‌تری به پوستتان داشته باشد و از مداد بادوام استفاده کنید، نیاز به ترک کردن مراسم به منظور تجدید رنگ لب‌هایتان ندارید. از مدادی استفاده کنید که یک درجه از رنگ معمولی لبتان تیره تر باشد. ابتدا با مداد روی مرز لبتان بکشید، سپس با مداد داخل خط کشی را رنگ کنید و بر روی آن رژ استفاده کنید.

 

قدم ششم برای آرایش چشم مخصوص شب :

مقداری سایه پلک به رنگ قهوه‌ای روشن چشم را به قسمت داخلی پلکتان بزنید، سپس سایه‌ای طوسی رنگ غلیظ را زیر پلک پایین تان بکشید.

 

قدم هفتم برای آرایش چشم مخصوص شب :

قلم‌موی تان را تر کرده و داخل خط چشم فشرده مشکی رنگ کرده ( خط چشم های پودری و فشرده که براای استفاده نیاز به قلموی تر شده دارند  ) و آن را بر سرتاسر قسمت فوقانی پلکتان بکشید. سپس با استفاده از سایه مشکی آن قسمت را به خوبی پوشانده و انتهای آن را به شکل بالی مستقیم در‌ بیاورید. مراقب باشید، طول بال‌ها، یکسان باشد. از یک مداد با دوام بالا برای کشیدن بر روی پلک پایینی استفاده کنید. با استفاده از کمی سایه‌ای که در پلک بالای تان استفاده کرده‌اید، کمی بروی پلک پایینتان بزنید.

 

قدم هشتم برای آرایش چشم مخصوص شب :

برای بلندکردن و پررنگ کردن مژه‌ها، از ریمل مشکی رنگ استفاده کنید.

منبع : seemorgh.com