olives-and-figs-11jan

آیا تاکنون رژیم انجیر و زیتون به گوشتان خورده یا آن را انجام داده اید . اکنون این رژیم را به شما معرفی می کنیم  ابتدا فواید این رژیم را می گوییم ببینیم این رژیم  چه فایده هایی برای سلامتی انسان دارد  سپس دستور این رژیم را بیان می کنیم

رژیم انجیر وزیتون یک تنظیم کننده متابولیسم وکلسیم وفسفر استخوانی خوب است

رژیم‌ و دستور مصرف‌های بسیار و متفاوتی درباره این دو میوه وجود دارد. ما در اینجا رژیم ساده دکتر سید علی ابوالحبیب را برای شما انتخاب کرده و شرح می‌دهیم.

 

شما با این رژیم، جسم و روح  خود را پاکسازی خواهید کرد. همچنین خوردن طبق این رژیم می‌تواند باعث ایجاد تنظیم وزن، درمان چاقی، درمان لاغری، درمان شکستگی استخوان، درمان امراض استخوانی دیگر نظیر آرتروز، پوکی استخوان، نرمی استخوان، سر و صداهای مفصلی (کریپیتاسیون)، کمر درد، پادرد، درد خار پاشنه پا، درد مزمن استخوان دنبالچه، درد مزمن دنده‌ها، تقویت اسپرم ها، درمان نازایی، رفع یبوست، پاکسازی روده‌ها و…. شود. این رژیم یک تنظیم کننده متابولیسم کلسیم و فسفر استخوانی خوب است.

دستور رژیم

به مدت 14 روز متوالی  هر روز 21 عدد انجیر و 21 عدد زیتون را در وعده های مختلف سه تا شش گانه به هر طریق دلخواه ترکیبی یا جدا جدا میل کنید و در این فاصله از خوردن سایر غذاها، کشیدن سیگار، مصرف چای و میوه و غیره پرهیز کنید و تنها خوردنی مجاز آب معمولی است.برای درمان بیماری‌های که در بالا یاد شده است، گاهی نیاز است این رژیم را با مدتی فاصله دوباره تکرار کرد. زیتون مصرفی نباید شور باشد ولی استفاده از زیتون ساده یا پرورده غیر شور مشکلی نخواهد داشت.

رژیم عادی همراه با سایر غذاها:

هر شب 7 عدد انجیر و صبح‌ها 7 عدد زیتون همراه غذا میل شود.

لازم به ذکر است بهترین موقع پیشنهادی برای شروع این رژیم دهه دوم هر ماه قمری است.

منبع : lifemag.ir