e60f516d27cca6cfe953a0cb51216b65

سالمندان بهتر است این مطالب مهم که مختص سن آن ها و عقاید و روش های مختلف سبک زندگی آنان است بخوانند.

سالمندی برای همه ما اتفاق می افتد. این چیزی نیست که به‌خاطر آن خجالت زده باشیم یا نیاز داشته باشیم جلویش را بگیریم. با این حال اگر حس می کنید این مسئله به اعتماد به نفس شما صدمه می‌زند بهتر است از روشهای زیبایی استفاده کنید.

افتادگی و حجم از دست رفته صورت
جراحی: در سال گذشته بیشترین روش زیبایی مورد استفاده در انگلستان پوست کشی صورت به روش جراحی بود. این درمان یکی از محبوب‌ترین روشهای ضدپیری برای یک دوره طولانی بود که در سال 2012 و 2013 تقریبا 13% افزایش یافت. پوست‌کشی صورت پوست اطراف صورت، خط چانه و گردن را تنگ می‌کند و کاملا شکل صورت را تغییر می‌دهد.
غیرجراحی: در طول چند سال گذشته، متخصصان چند گزینه با حداقل تهاجم را جایگزین جراحی کشیدن صورت کردند و همه این گزینه ها به‌سرعت محبوب شدند. یکی از روشهای محبوب و رایج غیرجراحی پیوند چربی است؛ در این روش چربی را از یک نقطه از بدن می گیرند و به صورت تزریق می کنند.

پلک‌های افتاده
جراحی: یکی از محبوب‌ترین روش‌های جراحی زیبایی، جراحی پلک است. این روش بعضی وقت‌ها کمتر از 30 دقیقه طول می‌کشد و با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود.
غیرجراحی: یکی از رایج‌ترین روشهای محبوب درمان چروک اطراف چشم تزریق شونده‌هایی مانند بوتاکس است که انقباض عضلاتی را که باعث ایجاد چروک در اطراف پلک می شوند فلج کرده و چروک‌ها محو می‌شوند.