man-hair

در این بخش وسایل و محصولاتی را معرفی می کنیم که آقایان برای مراقبت از پوست و مو به آن نیاز دارند در ادامه دراین باره بیشتر بحث می کنیم و شما را با این محصولات آشنا می کنیم  شاید عده ای نخواهنند این  واقعیت را بپذیرند اما آقایان هم باید به پوست و موی خود برسند

 

۱. مرطوب کننده ی فاقد چربی مردانه با SPF ۳۰(عامل حفاظت پوست در مقابل آفتاب  (sun protection (factor

این محصول فاقد چربی حدودا” چهار نوع ماده ی ضدآفتاب دارد که از پوست در برابر هردو اشعه ی ماورای بنفش مضر خورشید -اشعه های یو.وی.آ و یو.وی.بی- حفاظت می نماید. همچنین پوست را در مقابل هر خطر دیگری از چروک شدن گرفته تا سرطان پوست حفظ می نماید. به پدرتان بگویید که هرروز صبح صرفنظر از وضعیت هوا (اشعه های مضر خورشید از ابر و باران نیز عبور می کنند)، یک قاشق غذاخوری از این کرم را به صورت، گردن، گوش ها و نقاط بدون موی سرش بمالد.

۲. ژل تمیز کننده ی پوست صورت مردانه

اگر پدر شما پوست چرب یا معمولی دارد، ژل حاوی آلوورا و جین سینگ بهترین گزینه برای وی می باشد. ژل حاوی آلوورا و جین سینگ پوست را نرم و لطیف می نماید. به آقایان توصیه می شود که به منظور جلوگیری از پیدایش موهای زیرپوستی در اثر تراشیدن ریش؛ هفته ای یک بار این ژل را مصرف نمایند.

۳. شامپو روزانه ی مردانه حاوی پروتئین و گلیسیرین

پروتئین موجود در این شامپو باعث تقویت موها می گردد و گلیسیرین به آنها رطوبت و درخشندگی می بخشد. بهترین مزیت این شامپو این است که حاوی هیچگونه ترکیبات مضر و معطر دخترانه نمی باشد.

۴. خمیر (کف) ریش تراشی مارک ژیلت مخصوص موهای حساس

محصول مصرفی شما لزوما” نباید دارای رایحه ی فوق العاده و رنگ های عجیب و غریب باشد. از آنجا که این محصول مرطوب می باشد، به خوبی کف می کند و از آنجا که بدون رایحه می باشد باعث آزار پوست نمی گردد.

۵. کرم ترمیمی پاشنه ی پا

ویتامین آ، سی و ای خشکی پوست را درمان کرده و به آن رطوبت می بخشند. مردان این کرم را از این بابت ترجیح می دهند که چرب نمی باشد، به سرعت جذب می گردد و اثربخشی آن سریع است و باعث کاهش ترک و خطوط  پاشنه ی پا و انگشتان می گردد.

6. ناخن گیربا تیغه های تیز

این ناخن گیر باید دارای دسته ای بلند باشد که کارکردن با آنرا آسانتر نماید.

۷. لوسیون مرطوب کننده

با مصرف این لوسیون دیگر با خشکی پوستتان خداحافظی کنید! این لوسیون فاقد چربی حاوی اسید هیالورونیک می باشد که باعث جذب رطوبت به درون پوست می شود. همچنین وجود سرامید که مولکول های لیپید هستند کمک می کند که پوست مرطوب باقی بماند. به پدر خود بگویید که پس از استحمام از آن استفاده کند. البته توجه داشته باشید که این لوسیون را نمی توان جایگزین کرم ضدآفتاب کرد چرا که فاقد  SPF می باشد.

۸. تمیزکننده ی روزانه ی ضد چروک

این محصول را می توان به طور روزانه مصرف کرد. این محصول سلول های مرده ی پوست را از بین می برد

منبع : www.ariasalamat.com