55bdce9424db6این زن در مواجه با جریان الکتریسیته و یا امواج مغناطیسی دچار شوک می شود و تا جاییکه می تواند از وسایل برقی و امواجی مانند وای فای دوری می کند!

یک زن 50 ساله می‌گوید،‌ به جریان برق،‌ وای فای و تلفن حساسیت دارد و این‌ها می‌توانند به بدن او شوک وارد کنند.

جکی لیندزی تمام وسایل برقی را از خانه‌اش بیرون انداخته و از شمع یا وسایل گازسوز استفاده می‌کند. او خیلی وقت‌ها یک لباس ویژه با ورقه محافظی از نقره به تن می‌کند تا جریان برق را رد نکند و بدون وسیله ای که جریان‌های الکترومغناطیسی را تشخیص می‌دهد، از خانه‌اش بیرون نمی‌رود؛ چون معتقد است، اگر کسی در نزدیکی او از وای فای یا موبایل استفاده کند، به بدنش شوک وارد می‌شود.

55bdce941cc61
البته خانم لیندزی همیشه با این مشکل روبرو نبوده. او تا 8 سال پیش زندگی عادی داشت تا این که به علایمی مثل گیجی، تیر کشیدن چشم و بی حسی در دست‌هایش مبتلا شد. پزشکان در بریتانیا نتوانستند دلیل مشکل او را تشخیص دهند تا این که خودش بعد از 3 سال جست و جو متوجه شد به «EHS» مبتلا است؛ عارضه ای که در کشوری مثل سوئد معلولیت محسوب می‌شود.

55bdce9419842
او اکنون در خانه ای در حومه «دورست» زندگی می‌کند و هر وقت احساس درد یا ناخوشی کند، با دستگاهی که همراه دارد، دور و برش را بررسی می‌کند تا از وجود جریان الکتریسیته یا امواج مغناطیسی باخبر شود.

55bdce942901e

دیلی میل