300_1_1024x1024

با کمک این جلیقه هوشمند و بدون هیچ عارضه ای می توانید لاغر شوید و بدون هیچگونه رژیمی صاحب اندامی ایده آل شوید.

 یک مخترع یک وسیله منحصر بفرد برای لاغری ابداع کرده است که در نوع خود بی‌نظیر است.
گفتنی است، این دستگاه نوعی جلیقه است که فرد آن را می‌پوشد و می‌تواند در روز بین 500 الی 1000 کالری بسوزاند.
بررسی‌ها نشان می‌دهند در ساختار این جلیقه نوعی تراشه‌های پیشرفته کار گذاشته شده است که دمای آن را پایین نگه می‌دارند و در نتیجه سبب سرمای بدن به طور نامحسوس می‌شوند که در نتیجه آن بدن وادار به سوزاندن کالری برای تثبیت‌ دمای بدن می‌شوند و فرد کالری‌های اضافی را می‌سوزاند بدون اینکه رژیم لاغری بگیرد.
این وسیله توسط یک مربی ورزش اهل تورنتوی کشور کانادا ساخته شده است و با قیمت تنها 99 دلار قرار است در آینده نزدیک راهی بازارهای جهانی شود.
در هنگام پوشیدن این لباس فرد احساس می‌کند که به داخل یک استخر آب سرد شیرجه زده اما بتدریج به دمای خنک جلیقه عادت کرده سرمای آن را متوجه نخواهد شد.
دما و حرارت تولید شده توسط بدن از طریق منافذی خاص از جلیقه خارج شده و حتی فرد می‌تواند آن را به هنگام خواب نیز بر تن داشته باشد.
تراشه‌های سرما‌زا بر روی جلیقه توسط باتری‌های قابل شارژ سرمای مورد نیاز را تأمین می‌کنند و حتی فرد می‌تواند از طریق گوشی تلفن همراه هوشمند خود نسبت به تنظیم درجه سردی جلیقه و مقدار کالری سوزانده شده در طی روز کنترل داشته باشد.
سرمای تولید شده توسط جلیقه تنها در چند ثانیه اول توسط فرد احساس می‌شود و پس از آن فرد دیگر آن را حس نمی‌کند.
این جلیقه به ویژه می‌تواند برای لاغر شدن شکم، شانه‌ها و دور کمر مورد استفاده قرار گیرد و در مراحل بعدی قرار است این وسیله برای کم کردن وزن پاها نیز مورد استفاه قرار بگیرد.
کارشناسان اعتقاد دارند تغییرات دمای بدن اثر بسیار قوی بر تغییرات وزن دارد و می‌تواند سبب چاقی یا لاغری افراد شود.