94502268

به جای اینکه در مواقع بیکاری و مواقعی که در حال انتظارید و در اوقات فراغتتان به سر می برید بجای بازی با موبایل بهتر است این کارهای مفید را انجام دهید.

 اولین گزینه برای لحظه‌های بی‌کاری در سالن انتظار دکتر یا هر جایی دیگر، بازی‌های موبایلی است. اما از سوی دیگر گفته می‌شود اعتیاد به این بازی‌ها می‌تواند کاربران را برای مدت زیادی درگیر خود کند، به شیوه‌ای که از زمان‌های دیگر خود کم کنند تا بتوانند به بازی ادامه دهند. اگر شما هم روی آیفون خود چنین مشکلی دارید می‌توانید به پیشنهادهای جایگزین فکر کنید. کارهای مفیدی که غیر از بازی کردن می‌توانید در زمان‌های مرده انجام دهید.
گوش کردن به پادکست‌ها
به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه فرهیختگان، پادکست‌ها این روزها رشد فزاینده‌ای داشته‌اند. در زمان‌های مرده می‌توان به پادکست‌هایی که قبلا دانلود کرده‌اید گوش کنید. در سرویس‌های مختلف می‌توان به سادگی پادکست‌هایی در زبان‌های مختلف پیدا کرد.
همچنین گروه‌های مختلفی این روزها در پی تولید فایل‌های صوتی با کیفیت بالا هستند. گوش کردن به این رادیوهای اینترنتی تجربه جالبی است.

طراحی کنید
اپلیکیشن‌های زیادی در مورد طراحی وجود دارد. با استفاده از این اپ‌ها به سادگی می‌توان با کمک گرفتن از انگشتان دست به خلق آثار گوناگون زد. طرح‌های ساده و کاربردی می‌تواند به کاربران کمک کند که هم طرح‌های جالبی خلق کنند و هم زمان‌های آرامی را پشت سر بگذارند.
به فکر شام باشید
استفاده از اپلیکیشن‌های آشپزی به کاربران ایده‌های جدیدی برای وعده‌های غذایی می‌دهد. شما می‌توانید به سادگی در زمان‌های انتظار با گشت و ‌گذار در این اپ‌ها به فکر تجربه‌های نو در زمینه آشپزی باشید. به‌عنوان نمونه اپ Epicurious دارای بیش از 30 هزار دستور غذایی است.
زبان جدید یاد بگیرید
آموختن زبان جدید یکی از کارهایی است که می‌توانید در زمان‌های بیکاری انجام دهید. این روزها اپلیکیشن‌هایی برای این کار وجود دارد که با استفاده از آن می‌توان زبان‌های مختلف را در سطح مقدماتی آموخت و بعد از آن نیز به ارتقای سطح پرداخت.
صفر کردن عدد روبه‌روی ایمیل
چک کردن ایمیل‌ها و فیدها در اپ‌های فیدخوان معمولا یک دغدغه بزرگ است. زمان انتظار می‌تواند یکی از بهترین زمان‌ها برای صفر کردن ایمیل‌ها و پاسخ دادن به آنها باشد، بدون آنکه لازم باشد خود را درگیر بازی‌های اعتیادآور کنید.