index.jpg-+
با استفاده از لامپ های نمک هیمالیا به راحتی می توانید منزلتان را از انواع آلودگی ها در امان نگه دارید!

 نمک هیمالیا که این روزها بر سر هر میزی در آشپزخانه‌ها  یافت می‌گردد دارای خواص متعددی چون کاهش فشار خون، کمک به هاضمه و… می‌باشد.
حال در اینجا به برخی خواص غیر خوراکی آن می‌پردازیم ، این ماده معدنی که از کوههای هیمالیا استخراج می‌گردد، در انواع گوناگون و در هر مکانی در دسترس می‌باشد، نوع خوراکی این نمک به طور منظم از دیگر نمک‌های خوراکی سدیم کمتری دارد، غالباً پدیده‌های طبیعی احیا و طراوت احساسات افراد می‌گردد.
لامپ‌های نمک هیمالیا  نیز به عنوان ویتامین در هوا شناخته شده‌اند، به طور کلی که وجود لامپی درون حباب این گونه نمک علاوه بر اینکه تولید نور دارد قادر است در فضا تولید یونهای منفی کرده و خواص سلامتی متعددی را به همراه داشته باشد، گفتنی است که لامپ موجود در این کریستال باعث گرم‌شدن آن شده و یونهای منفی را ساطح می‌کند، از آنجا که نمک رطوبت را از محیط اطراف جذب می‌کند ( رطوبت پسند است) در چنین حالتی لامپ مرطوب و یا خیس می‌گردد، لذا این حرارت لامپ باعث تبخیر‌شدن آب سده و یونهای منفی تولید می‌گردد.
سپس این یونهای منفی تولید شده از نمک هیمالیا به یونهای مثبت اضافی چون باکتری‌ها، کپک و مواد حساست‌زا می‌چسبد  و در نتیجه لامپ اشعه‌های الکترونیکی  خطرناک موجود در خانه شما را خنثی می‌کند، در نهایت در این اتاق یونیزه شده حس آرامش و تسکین به شما انتقال می‌یابد.
از دیگر ویژگی‌هایی که این نمک‌ها دارند می‌توان به ایجاد تعادل، خنثی کردن فرکانس‌های مصنوعی و امواج الکترومغناطیسی غیر طبیعی، تو بدن اشاره کرد.
باید افزود که فواید سلامتی نمک هیمالیا بسیار زیاد است که در درمان بیماری‌هایی چون سردرد و میگرن، ورم مفاصل، مشکلات تنفسی ( از جمله سرماخوردگی)، اختلالات روانی ( بی‌خوابی)، اختلالات سیستم خون بیماری‌های پوستی و آلرژی به کمک افراد می‌آید، همچنین قادر است که سموم را از هوا پاکسازی کند که برای افراد بیمار بسیار مناسب است.
شایان ذکر است که این لامپ‌های همانند گیاهان خانگی عمل می‌کند، اگر می‌خواهسد که کیفیت هوای منزل شما بهبود  یافته  و احساس آرامش بیشتری داشته باشید استفاده از این لامپهای دکوری را از دست ندهید.