stock-photo-laughing-beautiful-young-woman-with-clean-fresh-skin-close-up-over-beige-background-beauty-278797007
با استفاده از این توصیه ها و راه و روش های مفید بهتر از قبل می توانید شاد باشید و شادبودن را تجربه کنید.

اهداف بزرگ گاهی اوقات قریب به نظر می‌رسند. تغییرات کوچک می‌توانند آغازگر تحولات اساسی و بزرگ باشند. در اینجا به برخی کارها اشاره می‌گردد که تنها با انجام آنها در چند ثانیه احساس شادابی و جوانی به شما انتقال می‌یابد .

1-کشش صبحگاهی اولین چیزی است که باعث بهبود وضعیت فرد شده و جریان خون را ارتقا می‌دهد. لذا پیشنهاد می‌شود به حالت 4 دست و پا بر روی زمین قرار گیرید. 10 ثانیه پشت خود را قوس داده و 10 ثانیه دیگر نیز خلاف جهت آن عمل کنید.

2-پیش از آنکه خوردن غذای خود را شروع کنید، 60 ثانیه به مواد غذایی خود فکر کنید یک دقیقه را صرف لذت بردن از عطر شام کرده وبه این فکر کنید که این مواد غذایی از کجا آمده و چطور کنار هم قرار گرفته‌اند پس با مزه‌مزه کرده غذا، خوردن را آغاز کنید بر اساس تحقیقات منتشر شده در مجله تغذیه افرادی که برای غذا خوردن وقت بیشتری صرف کرده و به آرامی غذا می‌خورند، نسبت به سایر افراد وزن کمتری دارند.

3-تنها با 60 ثانیه مدیتیشن می‌توان اضطراب ناشی از کار را از خود دور کرده تنها چهار نفس آرام و عمیق به شما آرامش بخشیده و انرژی شما را تازه می‌کند پس ارزش دارد که با انجام این کارهای ساده سطح استرس را کاهش داده و به طبع آن کاهش وزن افراد حفظ می‌گردد. همچنین تولید کورتیزول نیز کم شده و خلق و خوی افراد را بهبود می بخشد.

4-زمانی که چشم‌ها سفید تر دیده می‌شوند پوست اطراف آن روشن‌تر به چشم می رسد. به گفته یک هنرمند آرایش جهانی می‌توان با استفاده از گرد  اسطوخودوس آن را روی پلک‌ها زده و با لوازم آرایش روی آن را سیاه کرد بدین وسیله درخشش خاصی در چشمان شما ظاهر می‌شود.