دکتر کرمانیها

    اصلاح طرح لبخند برای چه کسانی مناسب است؟

لب پر شدن دندان ها / فاصله بین دندان ها

نداشتن دندان / بد رنگ شدن دندان ها

 داشتن دندان های کج /  پوسیدگی دندان ها

داشتن لبخند لثه ای / دندان های کوتاه

 

   ایمپلنت برای چه افرادی بهترین درمان است؟

افرادی که دندان از دست رفته دارند یا از دندان مصنوعی استفاده می کنند، این مشکل را تا آخر عمر با کاشت دندان می توانند درمان کنند

   ویزیت و مشاوره رایگان

 

طرح لبخند چیست؟

درمان‌های مختلفی از جمله ایمپلنت ( کاشت دندان ) ، باندینگ و همچنین انواع ونیر برای رسیدن به لبخندی زیبا و هالیوودی توسط دندانپزشک زیبایی انجام می‌گیرد. برای سفید کردن دندان‌هایی که از رنگ مناسب برخوردار نیستند معمولاً از روکش استفاده می‌شود؛ اما یکی از روش‌های جدید در دندانپزشکی ترمیمی کامپوزیت و لامینیت ونیر می‌باشد. کامپوزیت ونیر از هزینه به‌ مراتب کمتری نسبت به لامینیت ونیر برخوردار است و دلیل آن تعداد جلساتی است که فرد برای لامینیت ونیر باید به کلینیک مراجعه نماید.
در روش کامپوزیت ونیر بدون هیچ تراشی یک‌لایه از مواد سخت که تقریباً در طیف رنگ دندان‌ها می‌باشند بر روی آن‌ها کشیده می‌شود و باعث ایجاد لبخندی زیبا با دندان‌های درخشان و صاف خواهد شد. در روش لامینیت ونیر تنها تفاوت ایجاد تراش در دندان با استفاده از لابراتوار طی دو جلسه می‌باشد. البته مواد به‌ کار رفته در این روش چینی بوده که برای تراش و قالب‌گیری وجود لابراتوار و افراد متخصص لازم و ضروری است. باندینگ نیز نوعی روش برای ایجاد دندان‌ های صاف و سفید می‌ باشد که در نهایت لبخند هالیوودی را برای فرد متقاضی به همراه خواهد داشت.

 

دکتر کرمانیها
دکتر کرمانیها
دکتر کرمانیها