کلینیک شارلوت
کلینیک شارلوت
کلیه خدمات پوست،مو و زیبایی
دکتر شاهین بهجو
دکتر شاهین بهجو
پیکر تراشی مدرن با روش لیپوماتیک ، بورد تخصصی پلاستیک
دکتر گوگانی
دکتر صابر سید گوگانی
متخصص ارتودنسی
دکتر وفایی
دکتر حمیدرضا وفایی
جراحی پلاستیک و ترمیمی (لیپوماتیک)
کلینیک دندانپزشکی رویال
کلینیک دندانپزشکی رویال
دکتر رضا شعبان‌پور
دکتر رضا شعبان‌پور
طراحی لبخند با لومینییرز سرامیکی بدون کوچک‌ترین تراش
کلینیک ساج
پلی‌کلینیک شبانه‌روزی ساج
هر آنچه شما می‌خواهید
ایران نوین – رجایی
لاغری با دستگاه یا رژیم
کلینیک ایران نوین
دکتر خیرخواه
دکتر خیرخواه
جراح و متخصص پوست و مو پلاسماجت
دکتر نوروزعلی
دکتر علیرضا نوروزعلی
جراح - دندانپزشک
کلینیک یکتا
کلینیک یکتا
کلینیک تخصصی پوست و مو
آزمایشگاه نیلو
آزمایشگاه نیلو
اختلالات اسيد امينه
کلینیک سیب سرخ
دکتر داوود مقامی
هایفو:لیفت صورت بدون جراحی

ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر  سید سعید هاشمی با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه دندانپزشکی با کیفیت بالا به بیماران تاسیس گردید. موسس و مسئول فنی مرکز، آقای دکتر سید سعید هاشمی می باشد. 

خدمات دندانپزشکی دکتر سید سعید هاشمی:

از جمله این خدمات می توان به اصلاح لبخند اشاره نمود که با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا در کوتاه ترین زمان، لبخندی زیبا و همیشگی را برای شما به ارمغان می آورد.کاشت ایمپلنت و جایگزینی دندان های از دست رفته نیز توسط متخصصین مجرّب، متشکل از اساتید دانشگاه در این مرکز تخصصی انجام می گیرد. از جمله خدمات ویژه ای که در این مرکز انجام می شود، برطرف کردن درد و صداهای فکی است که در برخی افراد باعث ایجاد مشکلاتی ازجمله گردن درد، کتف درد، دوبینی، وزوز گوش و حتی علائمی مشابه میگرن می گردد. مهمترین مسئله ای که در مرکز مورد توجه قرار می گیرد، رضایت کامل بیماران است؛ اینکه بیماران در حین درمان هیچگونه دردی احساس نکنند و با رضایت کامل و لبخندی زیبا مطب را ترک نمایند.

در حال حاضر ایده آل ترین درمان برای جایگزینی فضاهای بی دندان، ایمپلنت می باشد. ایمپلنت با کاشت دندان درمانی است که به واسطه آن Fixture  (پایه ای از جنس تیتانیوم) در ناحیه بی دندان قرار داده می شود که در اصل نقش ریشه از دست رفته دندان را ایفا می کند .

پس از قرار دادن پایه ایمپلنت و طی مراحل قالبگیری، روکش از جنس سرامیک ساخته می شود.

مهمترین مزیت ایمپلنت نسبت به سایر روش های جایگزینی دندان، عبارتند از:

 • حفظ استخوان در ناحیه بی دندان
 • عدم آسیب به ددان های کناری
 • حس طبیعی حین جویدن غذا
 • جایگزینی ایمپلنت بلافاصله حین کشیدن دندان
 • میزان موفقیت بالای 98% نسبت به سایر درمان ها و… می باشد.

ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک  ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک

آشنایی با دکتر سید سعید هاشمی:

مرکز تخصصی دندانپزشکی دکتر سید سعید هاشمی با هدف ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی با بهترین کیفیت به بیماران تاسیس گردید. موسس و مسئول فنی مرکز، آقای دکتر سید سعید هاشمی می باشند که پس ازاخذ مدرک دکترای دندانپزشکی و گذراندن دوره های متعدد در زمینه دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت در کشورهای فرانسه، هلند و ایتالیا، هم اینک با کادر تخصصی در زمینه های مختلف دندانپزشکی آماده ارائه خدمات به هم میهنان عزیز می باشند.

ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک  ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک  ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک

اصلاح طرح لبخند:

یک دندانپزشک زیبایی باید این اجزاء و روابط بین آنها را بشناسد و به آنها دقت کند. اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند مجموعه ای از درمانهای زیبایی را در بر می گیرد تا به ایجاد لبخندی زیبا منجر گردد. این درمانها شامل بلیچینگ، لمینیت یا لامینیت، ونیر یا کامپوزیت ونیر، روکش های فول سرامیک و غیره است، تا توسط آنها رنگ، شکل، فرم، موقعیت و سایر موارد را اصلاح کنیم و لبخندی زیبا و جذاب را به بیمار هدیه بدهیم. یک نکته دیگر در اصلاح طراحی لبخند آن است که این درمان تنها در افرادی که دارای دندانهای خراب، شکسته، نامرتب و تغییر رنگ یافته هستند، انجام نمیشود بلکه در کسانی که دندانهای خوب و سالمی دارند نیز گاهی با تغییراتی کوچک در فرم و یا سفید کردن دندانها می توان تغییر مثبت چشمگیری را در ظاهر شخص ایجاد نمود.
ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک  ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک  ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک  ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک

 ایمپلنت :

ایمپلنت پین های باریکی هستند که از تیتانیوم خالص سازگار ساخته شده که درون استخوان فک گذاشته می شود.
هنگام انتخاب ایمپلنت میزان استخوان در دسترس، میزان استحکام استخوان و زمان گذاشتن ایمپلنت در نظر گرفته می شود. اگر استخوان کافی برای گذاشتن ایمپلنت در دسترس نباشد می توان در شرایط خاص مقداری استخوان برگرفته از نقاط دیگر پیوند زد.همچنین بر حسب میزان سختی استخوان انواع پیچ دار و بدون پیچ ایمپلنت انتخاب می شود.

دندانپزشکی اطفال:

اگر سلامت دندان های اطفال تان برایتان اهمیت دارد، برای جلوگیری از پوسیدگی دندان هایش، دندان های وی را پس از هر با تغذیه خوردن با یک پارچه مرطوب و تمیز پاک کنید. در هشت ماهگی نوزاد، خوردن قند باعث ایجاد پوسیدگی شدید می گردد. در هجده ماهگی حتما کودک را برای چک آپ نزد دندانپزشک ببرید.

یکی از راه های آشناسازی کودکان با مواد غذایی ای که باعث ایجاد پوسیدگی در دندان هایشان می گردد، شرکت دادن آنها در مشاوره های دندان پزشکی است.

ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک  ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک  ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک  ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک  ساخت انواع روکش دندانپزشکی اطفال ترمیم و جراحی انواع دندان ایمپلنت اصلاح طرح لبخند ارتودنسی ثابت و متحرک

روکش دندان:

روکش  یا به عبارت دیگر پروتز دندان ثابت ، که به انگلیسی  dental crown  نامیده میشود، یک کلاهک فلزی یا سرامیکی و یا ترکیبی از هر دوی آنهاست که بر روی دندانهای با تخریب گسترده گذاشته میشود ،تا علاوه بر حفاظت از آنها در برابر شکستن، عملکرد و زیبایی دندان نیز مجددا به آن باز گردانده شود.

خدمات ارتودنسی :

ارتودنسی در معنی به معنای ردیف کردن دندان ها می باشد. به طور کلی در رشته ارتودنسی سه هدف عمده  درمانی وجود دارد :
1. تغییر موقعیت دندان ها برای ردیف و هماهنگ نمودن آن ها با یکدیگر که با حرکت دندان در داخل استخوان صورت می گیرد.
2. درمان هایی که با هدف تغییر موقعیت استخوان ها در طول رشد صورت می پذیرد که به این روش فانکشنال و یا ارتوپدیک نیز می گویند.
3. درمان هایی که برای اماده سازی وضعیت دندان ها برای جراحی فک و صورت انجام می گیرد.

آدرس: خیابان شریعتی،بالاتر از پل صدر ،کوچه داد،پلاک 19،طبقه اول،واحد4

تلفن: 02122671364

اینستاگرام: Dr_saeed_hashemi@

تلگرام: Drhashemidentalclinic@

ارسال شده در 23 خرداد 1396 توسط کاربر دکتر سلام 1 با موضوع رپرتاژ

پیشنهاد سردبیر

 • قول و قرارهای صاحبان مشاغل هنگام استخدام
 • تشخیص ام‌ اس و پارکینسون با استفاده از حسگر
 • ویتامینها و مواد معدنی برای رشد کودک
 • دوپینگی بودن مکمل های ورزشی ثابت شد
 • کمپرس سرد و گرم برای پاکسازی پوست
 • مناسب ترین زمان ویزیت شدن با روانشناس
 • علل و نشانه های ابتلا به بیماری های قلبی در شما
 • انتخاب یک کوله پشتی استاندارد برای کودکان
 • محبوبترین ها

 • التهاب داشتن دیسک کمر را چه کنیم؟
 • مضرات استفاده طولانی مدت از موبایل را بدانیم
 • راه های فرار از کمردرد ناشی از چاقی با ورزش
 • علائم عفونت کلیه را بشناسیم
 • بررسی انواع آسیب های عضلانی
 • 10 توصیه به ورزشکاران برای کاهش احتمال آسیب دیدگی
 • زنان خانه دار و مراقبت از خود در برابر پوکی استخوان
 • نشستن ضربدری چه عوارض زیان آوری دارد
 • رپورتاژ

 • طعم چهره ای نو را بچشید
 • آیا شیر گاو کلسیم مورد نیاز مادران در دوره شیردهی را تأمین می‌کند؟
 • خدمات دندانپزشکی پیشرفته توسط دکتر فرهت مجید فر
 • کلینیک مولتی مديكال شارلوت
 • دکتر مقدم ارائه دهنده برترین خدمات پیشرفته دندان پزشکی
 • ارکید
  دندانپزشکی دکترسلام
  تلگرام دکتر سلام

  درباره ی دکتر سلام

  مجله پزشکی دکتر سلام (hiDoctor.ir) در تاریخ دوم اسفند ماه سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد. در حال حاضر سایت دکتر سلام با بیش از ۱۰۰ پزشک و متخصص، مترجم، کارمند و کسانی که در رشته های مرتبط هستند در حال همکاری است.

  خبرنامه

  با عضویت در خبرنامه ی دکتر سلام از آخرین مطالب و مقالات پزشکی و سلامتی با خبر شوید
  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله پزشکی دکتر سلام است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است همکاری با ما
  x