229

هیچ زنی در دنیا وجود ندارد که زیبا نباشد، اما این روزها متاسفانه استانداردهای زیبایی در دنیا تغییر کرده اند، با این وجود هیچ کس نمی تواند بگوید شما این استانداردها را نداشته و نمی توانید زیبا باشید.

برای زیبا ماندن باید کارهای زیادی برای مراقبت از پوست و مو انجام داد و کمتر به معجزه معتقد بود!در این مطلب به پنج نکته مراقبت از پوست و مو اشاره می کنیم که هم مقرون به صرفه هستند و هم برای زیبایی بیشتر شما ضروریند.-اگر پوستتان مستعد آکنه است، باید از محصولات بدون چربی استفاده کنید. پس به هنگام خرید محصولات زیبایی به برچسب روی آنها توجه کنید که حتما واژه ی non-comdogenic را داشته باشد. non-comdogenic در این محصولات باعث بسته شدن منافذ پوست و در نهایت آکنه نمی شود.-اگر برای اولین بار است که از رنگ مو استفاده می کنید، اول یک تست 24 ساعته انجام دهید. مقداری رنگ را پشت گوش یا داخل آرنج زده و 24 ساعت صبر کرده تا ببینید به آن آلرژی دارید یا خیر.-آیا نمی توانید رژلبتان را پاک کنید؟ مقداری روغن بادام شیرین روی پنبه زده و رژ را از روی لب به راحتی پاک کنید.-برای اینکه موهای فوق العاده ای داشته باشید، آن را با مقداری روغن نارگیل ماساژ داده و ده دقیقه بعد موها را شامپو کنید، تاثیر شگفت انگیز آن را خواهید دید.-آیا از چای سبز متنفر هستید؟ خوب پاهای شما عاشق آن می شوند! چند عدد چای سبز کیسه ای داخل یک لگن ریخته و پاها را برای چند دقیقه در آن قرار دهید.

این مطلب توسط تیم مترجمین مجله پزشکی دکتر سلام تهیه شده است. استفاده از آن فقط با ذکر منبع دکتر سلام(hiDoctor.ir) مجاز می باشد.