پیلاتس 8

 

اگر می خواهید ورزشی را دنبال کنید که علاوه بر صاف کردن شکم و کشیده شدن پاها و تناسب اندام تان به شما کمک کند بین ذهن و جسم خود ارتباط قوی برقرار کنید من پیلاتس را به شما پیشنهاد میکنم.تمرینات پیلاتس به شما می آموزد چگونه توانایی های جسمی خود را همزمان با ذهن تان به بهترین شکل ارتقا دهید.برای آشنایی با حرکات و مزایای ورزش پیلاتس با دکتر سلام  همراه باشید.

پیلاتس به شما کمک میکند مرکز بدن تان را تقویت کنید,درواقع مرکز بدن شامل ماهیچه های ستون فقرات و عضلات شکم است,که این کار با ایجاد هماهنگی بین مرکز بدن با لگن و کمربند شانه و تنه بدست می آید.این ورزش بدون هیچ عارضه جانبی به شما این امکان را میدهد تا برای سلامتی بدن خود تحول جدیدی ایجاد کنید.

پیلاتس به شما کنترل حرکات بدن تان را یاد می دهد و با تقویت تنفس درست، اصلاح ستون مهره ها و لگن، تمرکز بر حرکاتی آهسته و نرم، باعث تقویت هماهنگی بدنتان می شود.شما در پیلاتس می آموزید چگونه با تنفس صحیح هم از میزان استرس خود بکاهید و هم حرکات ورزشی قدرتمند و مناسبی انجام دهید.

با انجام پیلاتس عضلات شما باریک و قوی و ارتجاعی میشوند و با ایجاد تعادل و انعطاف در بدن شما از میزان آسیب دیدگی های ناشی از ورزش و فعالیت و حرکات روزانه می کاهد.در این ورزش عضلات بدن شماهمزمان و بطور مداوم و آهسته حرکت می کند.

در پیلاتس حرکات ورزشی که انجام خواهید داد بدن شما را تحت فشار ناشی از تحمل وزن قرار نمی دهد بلکه تمرینات در حالت خمیده یا نشسته انجام خواهد شد.پیلاتس نیرو بخش ذهن و جسم شماست و با تمرینات آهسته و مداوم به شما می آموزد چگونه مفید حرکت کنید,شکم صاف و کمر قوی داشته باشید,از درد های ناحیه کمر بکاهید و عضلاتی کشیده و کم حجم و انعطاف پذیر داشته باشید.

منبع- زیبا زن