ghk-face-washing-0110-mdn

شستن صورت در هنگام صبح می تواند تاثیر بسیار مفیدی بر کاهش پف صورت بگذارد و بر زیبایی تان تاثیرگذار  باشد پیشنهاد میکنیم هرروز صبح پس از بیدارشدن صورتتان را با آب خنک بشویید و تاثیر آن را ببینید!

 بارها در مورد این موضوع که قبل از خواب بهتر است پوست صورت را از آلاینده ها پاک کنید صحبت شده اما کمتر در مورد اهمیت شستشوی صورت در صبح خوانده ایم در صورتی که این عمل به اندازه شستشوی قبل از خواب اهمیت دارد.
در طول شب پوست همچنان فعال است و صبح سلولهای مرده ای روی پوست قرار دارند که پاک نکردن آنها می تواند روند تنفس سلولی را دچار اختلال کند.

در طول شب اسیدهای چرب نیز روی پوست ترشح شده اند و به همین دلیل پوست چرب است. برحسب دمای اتاق نیز ممکن است عرق روی پوست نشسته باشد. متخصصان توصیه می کنند صبح ها بعد از برخاستن از خواب حتما صورتتان را با آب خنک بشویید و اجازه دهید چند ثانیه ای آب روی صورت بماند تا پوست شاداب شود.

آب سبب کاهش تورم پوست شده و مخصوصا پف زیر چشم را از بین می برد. در صورتی که مایل نیستید آب به صورت بزنید برای کاهش تورم کافی است در محیط خنکی قرار بگیرید. بعد از شستشوی صورت، به کمک حوله ای تمیز نم پوست را بگیرید و از کرم روز روی آن استفاده کنید.