54f5f5bd37324_-_woman-with-young-skin-mdn
بهتر است بدانید خانم های 40ساله نسبت به خانم هایی که در سنین کمتر قرار دارند از رابطه جنسی شان لذت بیشتری می برند و رضایتمندی آنان نسبت به دیگران در این زمینه بیشتر است علت این امر نیز زایمان و فرزندآوری و بزرگ کردن فرزندان در سنین پایین تر است!


بر اساس گزارش‌های محققان دانشگاه کالفرنیا، رضایت خانم‌ها از رابطه جنسی‌شان از ۴۰ سالگی به بعد بیشتر می‌شود. متخصصان معتقدتد این اتفاق دلایل خاصی دارد. یکی از دلایل مهم آن، این است که خانم‌ها در ۴۰ سالگی با بدن خودشان راحت‌تر هستند.

در سال ۲۰۱۰ مطالعه‌ای بر روی ۲ هزار خانم انگلیسی انجام شد که نشان داد خانم‌هایی که در دهه ۴۰ سالگی قرار دارند، کم‌تر نسبت به بدن‌شان حساسیت به خرج می‌دهند و در نتیجه احساس راحتی بیشتری می‌کنند. به نظر متخصصان خانم‌ها در ۴۰ سالگی درک بهتری دارند از این‌که بدن‌شان چطور کار می‌کند یا چه ویژگی‌هایی دارد. آن‌ها در این سن درک می‌کنند که ممکن است همیشه نتوانند از طریق رابطه جنسی به ارگاسم برسند و از این مسئله ناراحت نمی‌شوند.

به نظر متخصصان اکثر خانم‌ها دهه ۳۰ سالگی را با بارداری یا نگهداری از کودکان می‌گذرانند که هر دو واقعا استرس‌زا هستند و در این دهه بیشتر باید مادر باشند، تا این‌که به لذت از رابطه جنسی فکر کنند.

در واقع بزرگترین قاتل میل جنسی، کودکان نوپایی هستند که همیشه پشت در اتاق شما پرسه می‌زنند. اما در دهه ۴۰ سالگی دیگر لازم نیست به‌خاطر کودکان نیمه‌شب یا صبح زود از خواب بیدار شوید و می‌توانید انرژی‌تان را برای کارهای جذاب‌تر و شخصی‌تر مثل رابطه جنسی ذخیره کنید.