670px-Win-a-Woman's-Heart-Step-1
با یادگیری این روش ها به راحتی می توانید سلطان قلب همسرتان باشید و در قلب وی خودتان را جا کنید و آن را تسخیر کنید ،ما به شما در این مطلب راههای مناسب برای رسیدن به این امر را آموزش می دهیم

یکی از دغدغه‌هایی که ذهن بسیاری از زنان را به خود درگیر کرده این است که چطور می‌توانند همسرشان را تا حدی به خود نزدیک کنند که به حرفشان گوش بدهند.
در فرهنگ غنی ایرانی مرد به عنوان مسئول نهایی در برآورده کردن نیازهای خانواده شناحته می‌شود که تمام موجودیت خود را به توان مدیریتش می‌بیند.
در مقابل ما خانم ها نیز خود را به عنوان اساسی ترین نقطه‌ی عاطفی خانواده احساس می‌کند.
محبوبیت و امید 2 همراه همیشگی
این یک غریضه‌ی طبیعی است که هم مرد و هم زن علاقه مند باشند به این که همسر و فرزندانشان به حرف آنها اهمیت قائل شوند.
اگر مرد احساس کند همسر و حتی فرزندانش نسب به حرف‌ها و صحبت‌های او اهمیتی قائل نیستند،‌ذوق و اشتیاقش نسبت به زندگی پایان می‌پذیرد و در مقابل اگر زن احساس کند در برابر همسر و خانواده‌اش محبوبیتی ندارد امیدش به زنگی رنگ می‌بازد به همین خاطر لازم است تا هر دو طرف برای ادامه محبوبیت خود در زندگی دررفتارهای خود تغییراتی را ایجاد کنند.
به ماوراء تشخیصش نفوذ کنید
حمیدرضا رحمانی روان  شناس در این باره می‌گوید: یکی از مهمترین نکات در این بحث، اثر گذاری در طرف مقابل از طریق شناخت بنیان‌های روانی زن و مرد است. به بیان ساده‌تر شناخت بنیان اولیه ضروری است یعنی باید شخصیت مرد و زن را بشناسیم و کلیت بنیان روانی مرد را بدانیم (جدا از بحث درون و برون گرا بودن) و آگاه باشیم که در روح و روان مرد چه مواردی باید لحاظ شوند تا بتوانیم روی آن اثر مثبت و مد نظر را گذاشت.
وی ادامه داد: این بنیان‌های روانی اکتسابی نبوده و در طی عمر بدست نمی‌آید بلکه منشاء ذاتی و وجودی دارد که شناخت این بنیان های روانی و عمل به آن‌ها بهترین و موثرتر‌ین راه برای اثر گذاری است.
مرد است و اقتدارش!
از دیدگاه وی مهمترین رکن و پایه و اساس بنیان وجودی یک مرد اقتدار اوست به طورکلی هر حرکتی که در جهت رشد و تقویت اقتدار یک مرد باشد به شدت از سوی مرد استقبال خواهد شد و در مقابل هر رفتاری که با اقتدار مرد در تعارض باشد از سوی مرد واکنش منفی شدیدی خواهد داشت. مردها دوست دارند در نظر همه و خانواده‌شان مقتدر باشند. اگر می‌خواهید اقتدار وی را تثبیت کنید مسئولیت مرد را بپذیرید در حقیقت زن رئیس خانه و مرد مسئول خانواده است و به همین دلیل مرد باید به مسئولیت مرد تن دهد در این صورت است که اقتدارمرد تثبیت خواهد شد.
این صاحب نظر می‌گوید: “شدت”یکی از اجزای اقتدار مرد است کاملا واضح است که مردها در کارهای شدید با سرعت عمل و قدرت بیشتری عمل می‌کنند.
به شوهرتان دستور ندهید!
در این جا نحوه برخورد با وی بسیار حائز اهمیت است به طوری که اگر رفتاری در خود شخصیت و متقابل با میل و توقع آن‌ها صورت نگیرد واکنش‌ آنها غیر قابل پیش بینی خواهد بود اگر بخواهیم بررسی کنیم زمانی که از او درخواستی را داریم به هیچ عنوان نباید لحن دستور را داشته باشیم و به جای آن با بالا بودن توانایی او در انجام یک کار وی را به انجام کار مورد نظرمان ترغیب کنیم چرا که بسیاری از مردها نسبت به انجام کارها و فعالیت‌های توام با جسارت و جرات میل بسیاری را از خود نشان می‌دهند.
نیازهای طرف مقابلتان رانادیده نگیرید
رحمانی با بیان اینکه توجه به بنیان‌های روانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است می‌گوید: توجه به نیازهای فرد اعم از نیاز به مورد تایید واقع شدن –نیاز به مورد توجه بودن و همچنین نیاز به بر طرف شدن خواسته‌ها شدیدا مورد استقبال هم مرد و هم زن قرار خواهد گرفت زن باید نحوه برخورد با همسرش را خصوصا زمانی که از محل کار به منزل بر می‌گردد را تقویت کند چرا که مردان پس از ورود به منزل هنوز در فضای محل کار خود بوده و حدود 45 دقیقه زمان لازم دارند تا با شرایط محیطی منزل عادت کند. درچنین شرایطی در صورتی که خواسته‌ای با آن‌ها مطرح شود دور از ذهن نیست که واکنش ناخوشایندی را از خود نشان بدهند.
هنر گفتگو با همسرتان را یاد بگیرید
مردها برای صحبت کردن با زنان می‌توانند خیلی آزادانه رفتار کنند اما ممکن است در ابتدا حرفی برای گفتن نداشته باشند آنها صرفا برای در میان گذاشتن احساساتشان بحث نمی‌کنند اما اگر زن کمی صحبت کند مرد کم کم در رابطه با ارتباطش با وی گفتگو خواهد کرد.
زن‌ها توانایی این را دارند که با یکدیگر در یک ساعت پیرامون 10 موضوع کاملا نامربوط صحبت کنند در صورتی که مردها اینگونه نیستند به بیان راحت‌تر مردها شاخه به شاخه شدن و طول و تفسیر زیاد راجع به یک موضوع را اصلا دوست ندارند پس باید نحوه حرف زدنمان را تغییر دهیم تا همسرمان قدم به قدم با احساسات ما همراهی کند.
از نظر رحمانی، مهمترین اصل مدر نحوه بیان خواسته‌ها این است که زنان یاد بگیرند با چه لحن و چه زبانی خواسته‌هاشان را باهمسر خود مطرح کنند. در این جا باز هم ذکر توجه به اقتدار مرد ضروری است به طوری که اگر به صورت خواهشی و با تاکید بر بالا بودن توانایی خواسته‌های زن مطرح نشود قطعا وی به هدف خود خواهد رسید.
آقایان ،از همسرتان غافل نشود
رحمانی با اشاره به این که حرف شنوی زنان از همسران خود نیز حائز اهمیت است افزود: بنیان روانی زنان نیز باید شناخته شود چرا که روحیه زن لطیف بوده و احتیاج به پشتیبانی و حمایت دارد اگر این نکات مورد توجه مردان قرار گیرد آن‌ها نیز قطعا به خواسته‌هایشان خواهند رسید.
و قدم آخر. . .
پس بهتر است از رفتارهایی که به شخصیت- غرور قدرت و اقتدار مرد و همچنین روحیه لطیف زن لطمه می‌زند پرهیز کرد چرا که زن  و شوهر مانند قند و آب بوده به طوریکه یکی خاصیت حل شوندگی و دیگری خاصیت حل کنندگی دارند و در صورتی که این دو در هم آمیخته شده و یکدیگر را درک نمایند زندگیشان شیرین خواهد شد.yjc