ابرو و مژه

 

معرفی سرم ها تقویت کننده و ضدریزش ابرو و مژه سینره. چشم ها و ابرو ها از دیرباز یکی از ارکان اصلی زیبایی به شمار می آمده اند. پرپشتی و زیبایی ابرو و مژه های بلند و خوش حالت می توانند به سادگی حالت کلی چهره را تحت تاثیر قرار دهند.به همین دلیل زیبایی و پر پشت بودن ابرو و مژه ها تاثیر زیادی در زیبایی صورت و گاه اعتماد به نفس فرد دارند. علاوه بر جنبه های زیبایی، ابروها و مژه ها نقش حفاظتی نیز دارند، به عنوان مثال مژه ها از ورود گرد و غبار و حشرات ریز به داخل چشم ها جلوگیری می کنند و یا ابرو ها نیز از ورود عرق پیشانی به داخل چشم ها جلوگیری می کنند.

 

همانند موهای سر، موهای ابرو و مژه نیز ممکن است دچار ریزش شوند که این ریزش از عوامل اختلال در عملکرد طبیعی بدنمی باشد و علل فراوانی دارد. عواملی مانند عفونت، تغییرات هورمونی، بیماری های سیستم ایمنی، باقی ماندن آرایش، ضربه های فیزیکی و … ممکن است باعث ریزش مژه ها و ابروها شوند. اگرچه با پیشرفت تکنولوژی روش هایی مانند کاشت مژه و ابرو طرفداران بیشماری را به خود اختصاص داده است اما این روش ها نیز مشکلات فراوانی به همراه دارند. انتخاب یک شیوه مناسب و مطمئن جهت پیشگیری از ریزش و تحریک رشد مجدد ابرو و مژه ها بسیار مهم است. زیرا در مراحل ابتدایی یعنی هنگامی که فولیکول های مو هنوز از بین نرفته اند، رشد مجدد آن ها بسیار آسان تر خواهد بود.

شرکت طبیعت زنده (سینره) پس از انجام تستهای کلینیکی متعدد،سرانجام محصولاتی ویژه جهت تقویت و پیشگیری از ریزش موهای ابرو و مژه ارائه کرده است. سرمهای ضد ریزش و تقویت کننده مژه و ابرو سینره دو محصول جداگانه هستند که به طور اختصاصی برای استفاده مژه و ابرو طراحی شده اند و اثر بخشی آنها اثبات شده میباشد.

سرم تقویت کننده و ضدریزش ابرو سینره دارای مواد پپتیدی موثر و مواد مغذی مانند ویتامین ها است که باعث تقویت ابروها و جلوگیری از ریزش آنها می شود. این سرم سبب تغییر رنگ ابروها نمی شود و هیچگونه شوره یا سفیدی از خود به جای نمی گذارد.

سرم تقویت کننده و ضدریزشمژه سینره حاوی فعال ترین ماده شناخته شده پپتیدیجهت افزایش رشد مژه ها می باشد. این ماده سبب افزایش ضخامت، استحکام و پررنگ تر شدن مژه ها می شود.وجود انواع ویتامین ها و عصاره های گیاهی نظیر ویتامین های گروه B و اسیدهای آمینه حاوی گوگرد در این سرم، باعث تقویت ساختار مو، افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی بهتر به فولیکول های مو می گردد. این محصول منحصر به فرد فاقد عوارض جانبی مانند تغییر رنگ پلک ها و سایر عوارض ایجاد شده در اثر مصرف پروستاگلاندین ها می باشد.

 

اطلاعات بیشتر:

http://cinere.ir/products/hair-care/therapeutic-hair-care