DIY-Hair-Conditioner

می خواهیم در این مطلب شما را با بهترین حالت دهنده های موی موجود در بازار اشاره کنیم برای هر مشکلی از موهای شما یک لوسیون وجود دارد که با استفادد از آن  صاحب موهایی لطیف و نرم خواهید شد

حالت‌دهنده های مو تقریبا در هر خانه‌ای پیدا می‌شود؛ محصولاتی مثل ژل،  موس، کرم مو و. . . .  که هرکدام می‌تواند کارکردی خاص داشته باشد و موهای شما را آن طور که می‌خواهید حالت دهد.  این بار تصمیم گرفتیم محصولات را این‌گونه به شما معرفی کنیم و سعی کردیم آنهایی را  انتخاب کنیم که علاوه بر حالت‌دادن موهای شما در سالم ماندن آنها هم مؤثر باشند؛ هرکدام از این محصولات به نوعی دارای مواد تقویتی هست و می‌تواند آسیب کمتری به موها بزند.

داشتن موهای نرم

Nelly/ control smoothing liquid

711526_750

از این محصول برای شانه کردن آسان،  اصلاح و کوتاه کردن راحت و همچنین برای موهای اکستنشن شده می‌توان استفاده کرد؛ این اسپری نرم‌کننده و حالت‌دهنده معطر با ترکیبات عصاره ابریشم از موها در برابر دستگاه‌های فرم‌دهنده مو مثل سشوار، اتو و. . .  محافظت کرده، از ایجاد الکتریسیته ساکن و وز شدن موها جلوگیری می‌کند.


رسیدن به موهایی حجیم

Revlon/ volumizing conditioner

711527_953

این محصول را به کسانی پیشنهاد می‌کنیم که موهایی کم‌پشت دارند.  این محلول دوفازی، مناسب موهای بسیار نازک و شکننده است. در محلول حجم‌دهنده رولون  عصاره‌های انگور و چای سبز وجود دارد که از موها در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند و در نهایت به موهای شما حجم می‌دهد.


حفظ فر مو

Loreal/ amplifying mouse

711528_502

اگر موهای حالت‌دار یا فر دارید این موس مناسب موهای شماست؛  این محصول با داشتن ویتامین‌ها و پروتئین‌های مختلف بافت موها را تقویت می‌کند و به ریشه موها حجم می‌دهد؛ البته حالت موهای شما را هم به‌خوبی در تمام طول روز حفظ می‌کند؛ مخصوصا اگر دوست داشته‌باشید که
موهای تان حالت‌دار و فر باقی بماند.


ضد‌موخوره قوی

Crystal/ hair serum

711529_312

این سرم مو می‌تواند یک عایق ضد‌حرارتی خوب در برابر سشوار‌ باشد  پس از مصرف علاوه براینکه موها را ترمیم می‌کند، با نرم کردن ساقه موهای شما باعث درخشان شدن آنها هم می‌شود؛ همچنین روغن جوجوبای موجود در این سرم مو خاصیت شانه‌پذیری خیلی خوبی به موهای‌تان می‌بخشد.


ترمیم موهای آسیب دیده

Phytum actif/ nutrition

711530_695

این کرم را به کسانی پیشنهاد می‌کنیم که موهایی شکننده و مستعد موخوره دارند؛ این محصول بلافاصله بعد از استفاده، نوک موها را نرم و فیبرهای موها را بازسازی ‌می‌کند؛ در نتیجه خشکی و شکنندگی موها تا حد زیادی از بین می‌رود‌ و موها راحت‌تر و بهتر حالت می‌گیرند.


دور کردن خشکی

Schwarzkopf/ taft

711531_379

همیشه بعد از آنکه مدت زیادی را صرف حالت دادن و سشوارکشیدن موهای‌تان می‌کنید، نگران این هستید که موهای‌تان حالتش را از دست بدهد و تمام زحمت‌های شما هدر برود؛ چاره کار، استفاده از این محصول است.  وقتی این تافت را روی موهای‌تان اسپری کنید، موها کاملا حالت خود را حفظ می‌کند و از خشکی آن هم جلوگیری می‌شود.

مجله زندگی ایده آل – ساقی بیاتین: