get-your-lover-back-with-astrology-300x199-300x199

اگر می خواهید عشقی پایدار و ماندگار داشته باشید توصیه می کنیم با بکارگرفتن برخی روش ها انتخابی درست و به جا داشته باشید و فردی مورد اعتماد و مناسب را برای خود برگزینید و گام های مهم در این زمینه را به شما آموزش می دهیم

 برای رسیدن به عشقی مداوم گام‌های اول را محکم بردارید.

دکتر علی ناظری، روانپزشک و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با بیان اینکه برای داشتن یک زندگی همراه با یک عشق مداوم باید نکاتی را از ابتدا مورد توجه قرار داد، گفت: نکته حائز اهمیت برای داشتن یک عشق مداوم در درجه اول داشتن یک انتخاب صحیح و درست است.

وی در ادامه افزود: چنانچه در انتخاب صحیح کوتاهی صورت گیرد و یا اینکه این انتخاب بدون علم و آگاهی لازم صورت گیرد به احتمال قوی انتخاب درستی نخواهد بود.

دکتر ناظری ادامه داد: مراجعه به مشاوره ازدواج و داشتن مطالعه و استفاده از تجربه افراد موفق در این زمینه اولین گامی است که باید برداشت.

وی در تشریح شاخص‌های دارای اهمیت در این زمینه گفت: وجود محبت و جاذبه بین طرفین از شاخص‌های مهم و اولیه‌ای است که در اولین برخوردها باید مورد بررسی قرار گیرد و به اصطلاح باید هر دو فرد از نظر ظاهر و دیگر جهات که برایشان دارای اهمیت است مورد پسند یکدیگر قرار گیرند.

این روانپزشک جنبه‌های شخصیتی را نیز مهم خواند و افزود: شخصیت و به طور کلی پختگی، پذیرش مسئولیت و … همچنین الگوهای اخلاقی و هنجارهای اجتماعی و خانوادگی طرفین نیز از جمله مواردی است که باید حتما به آنها توجه ویژه‌ای داشت.

باشگاه خبرنگاران جوان